Pierwszy Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej nr20.
Pierwszy Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej nr20.
piątek, 31 maja 2019 11:02
     

W ostatnią sobote, 25 maja, przy pięknej pogodzie, na terenach naszej szkoły odbył się festyn rodzinny. W programie były świetne występy szkolnych i przedszkolnych talentów- taniec, śpiew, recytacja, gra na instrumentcie. Dzieci mogły zdać egzamin na kartę rowerową. Wziąść udział w rodzinnych podchodach po szkole i wygrać bilety do kina. Panie przedszkolanki proponowały ciekawe zabawy plastyczne i nie zapomniały o wszystkich Naszych Mamach, dla których zrobiły kwiatuszki. Malowano kredą na betonie, można było także poddać się malowaniu twarzy. Każdy mógł zjeść pyszne lody "od Korala", jabłka, ciasta pieczone przez mamy uczniów z naszych klas. W zawodach sportowych prowadzonych przez naszych WF-istów do wygrania było sporo ciekawych nagród.Odwiedzili nas strażacy, którzy z chęcią udostępnili swoje wozy a na koniec "pokropili" nas przyjemnym deszczykiem z sikawek. Nad wszystkim czuwały Panie policjantki na czele z Naszą Panią dyrektor Hanną Śpiewak.  Dziękujemy serdecznie wszystkim za liczne przybycie i wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że Pierwszy Festyn Rodzinny stanie się naszą tradycją.


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.