Sukces uczniów z klasy 3a w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym
Sukces uczniów z klasy 3a w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym
piątek, 31 maja 2019 12:39
    

28 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 21 w Nowym Sączu odbył się XVIII Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy. W rywalizacji wzięli udział reprezentanci trzecich klas z dziesięciu sądeckich szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3a: Maja Witowska (konkurs plastyczny) oraz Jakub Gruszka i Damian Włodarczyk (konkurs czytelniczy).


Maja wykonała ilustrację pastelami na formacie A2 do wylosowanej lektury – „Dzieci z Bullerbyn”. Kuba i Damian rozwiązywali test z wiadomości o lekturach. Nasi uczniowie zdobyli pierwsze miejsca we wszystkich kategoriach. Nagrody wręczyła Dyrektor Wydziału Edukacji Pani Małgorzata Belska oraz organizatorzy. Gratulujemy!

 
 
Galeria


 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.