Mistrz Pięknego Czytania
Mistrz Pięknego Czytania
środa, 05 czerwca 2019 11:07
    

5 czerwca 2019 r. odbyła się kolejna edycja konkursu czytelniczego dla uczniów klas pierwszych organizowanego przez bibliotekę szkolną – „Mistrz Pięknego Czytania”. W rywalizacji wzięło udział 18 uczniów z klas 1a, 1b i 1c. Tym razem pierwszoklasiści czytali na głos fragmenty książki Waldemara Cichonia „Cukierku, ty łobuzie!”.  Jury z uwagą przysłuchiwało się interpretacjom głosowym, oceniając m.in.  płynność, intonację oraz tempo czytania.

 

Tytuł Mistrza Pięknego Czytania zdobyła Aleksandra Lembke z kl. 1c, a Wicemistrzami zostali Oskar Włodek z kl. 1c oraz Kamil Obrzut z kl. 1a. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięzcy nagrody rzeczowe

Gratulujemy!

 
 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.