Uroczystość zakończenia Konkursu Biblijnego
Uroczystość zakończenia Konkursu Biblijnego
piątek, 07 czerwca 2019 06:58

 20 maja w Krakowie w Domu Arcybiskupów Krakowskich miała miejsce uroczystość wręczenia nagród laureatom Małopolskiego Tematycznego Konkursu Biblijnego „Z Dobrą Nowiną przez życie”. Brali w niej udział uczniowie naszej szkoły: Artur Szymański z kl. 8b,  oraz Anita Zielińska z kl. 8c. Artur po raz trzeci z rzędu został laureatem tego konkursu,
a Anita - po raz drugi. Laureaci odebrali dyplomy i nagrody książkowe z rąk Małopolskiego Kuratora Oświaty Pani Barbary Nowak oraz Metropolity Krakowskiego abpa Marka Jędraszewskiego.

 

Gala odbyła się w wyjątkowym miejscu – „Sali Królewskiej”, z okna której przemawiali kolejni papieże. Arcybiskup życzył młodym, by mogli kiedyś zobaczyć Ziemię Świętą i miejsce wygłoszenia przez Jezusa błogosławieństw. Pogratulował opiekunom i laureatom, życząc wszystkiego dobrego w dalszym podążaniu za Jezusem.

Serdecznie gratulujemy!


 
 
Galeria

 

 

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.