VII Igrzyska pływackie 11 czerwca 2019 r.
VII Igrzyska pływackie 11 czerwca 2019 r.
czwartek, 13 czerwca 2019 08:56
       

Uczniowie naszej szkoły Asia Kubisz z klasy 8a, Agnieszka Gągor z klasy 4f , Tomasz Majoch z klasy 7a oraz Rafał Cięciwa z klasy 6a ,w pięknym stylu zdobywali puchary w zawodach pływackich dla naszej szkoły. Drużynowo zajęli I msc. Asia Kubisz II msc indywidualnie Agnieszka Gągor III msc indywidualnie, Rafał Cięciwa II msc indywidualnie oraz Tomasz Majoch III msc indywidualnie. Serdecznie wszystkim gratulujemy!Szczególnie dziękuje Asi Kubisz , która przez wszystkie lata nauki w SP2O uczestniczyła w zawodach pływackich oraz Boccia zdobywając puchary i medale.W tym roku kończy 8 klasę i naukę w naszej szkole. Zyczymy jej dalszych sukcesów w szkole średniej!


Opiekun Joanna Treit


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.