Dzień Głośnego Czytania
Dzień Głośnego Czytania
środa, 02 października 2019 11:10
    

      27 oraz 30 września w wybranych klasach odbyły się zajęcia w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Panie bibliotekarki odwiedziły młodszych i trochę starszych uczniów z 1b, 1c, 2a, 3d i 4b, aby przeczytać im fragmenty wybranych nowości bibliotecznych zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dzieci miały okazję posłuchać interpretacji głosowych książek: „Lemoniadowy ząb”, „Dzieci z ulicy Awanturników”, „Nowe przygody skarpetek” oraz „Mazurscy w podróży”. Zostały też zachęcone do odwiedzania szkolnej biblioteki i sięgania po ulubione pozycje literatury dla dzieci i młodzieży.

 

 
 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.