Gry Matematyczne i Logiczne - Mistrzostwa Polski
środa, 20 listopada 2019 00:00

Zapraszamy wszystkich uzdolnionych matematycznie uczniów, a także starsze rodzeństwo i rodziców do udziału w XVII Mistrzostwach Polski w Grach Matematycznych i Logicznych oraganizowanych przez Politechnikę Wrocławską. Konkurs jest płatny, dokładne informacje są na stronie: http://gmil.pwr.edu.pl/final-krajowy/etap-iChętni samodzielnie lub z pomocą rodziców  rejestrują się w domu i wnoszą opłatę przez internet.  Konkurs jest trzy etapowy, drugi etap w dokladnie wyznaczonym czasie odbywa się przez internet. Trzeci, czyli finał organizowany jest we Wrocławiu. Zadania z I etapu są już opublikowane na stronie organizatora. Oczekujemy, że wszyscy pochwalą się nam swoim sukcesem.

21.12.2019 - 20.01.2020 r. rejestracja, wpłata wpisowego i wysłanie odpowiedzi do zadań (poprzez formularz rejestracyjny)
22.01.2020 r. publikacja odpowiedzi do zadań z etapu I
1.02.2020 r. ogłoszenie listy zakwalifikowanych do II etapu, dalsze informacje
21.03.2020 r. w godzinach 14.00-17.00 - II etap konkursu (internetowy)