Dzień Postaci z Bajek
Dzień Postaci z Bajek
środa, 27 listopada 2019 09:20

       Z okazji przypadającego w listopadzie Dnia Postaci z Bajek 20.11.2019 r. w naszej szkole zorganizowany został wielki bal, na który przybyli bajkowi bohaterowie – wychowankowie oddziałów przedszkolnych, „zerowych” oraz uczniowie klas I-III wraz z nauczycielami.

 

Małych gości przywitała Pani Dyrektor, a jej strój wzbudził ogromne zainteresowanie wśród zebranych. W trakcie wspólnej zabawy dzieci miały okazję zaprezentować swoje talenty wokalne, plastyczne oraz rywalizować w różnych konkurencjach. Nie zabrakło quizów, rebusów, krzyżówek, a także układania bajkowych puzzli. Jednym z punktów programu było także rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja ulubiona postać z bajki”.

 
 
Galeria


 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.