Edus@cz - nowa nowoczesna nowosądecka platforma edukacyjna
Edus@cz - nowa nowoczesna nowosądecka platforma edukacyjna
wtorek, 21 stycznia 2020 18:21

Mamy przyjemność zaprezentowac Państwu nowy portal edukacyjny naszego miasta. Każde dziecko naszej szkoły ma zarezerwowane login i hasło do pobrania u wychowawcy lub nauczyciela informatyki. Platforma jest na adresie http://szkola.edusacz.pl    

Serdecznie zapraszamy do korzystania.

 

Quizy, układanki i gry edukacyjne uprzyjemnią czas spędzony przy komputerze. Na dodatkowe lekcje nie musisz przychodzić do szkoły. Nauka w domu daje Ci więcej czasu. Gdziekolwiek będziesz - nauka będzie z Tobą :-) W autobusie, w parku, w podróży korzystaj z platformy na urządzeniu mobilnym.

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.