OLIMPUS
OLIMPUS
wtorek, 11 lutego 2020 09:32

18 marca 2020r. odbędzie się Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego OLIMPUS. Olimpiada jest testem wielokrotnego wyboru składającym się z 30 pytań. Do każdego pytania w teście podane są 4 odpowiedzi, z których żadna, jedna, dwie, trzy lub wszystkie odpowiedzi mogą być poprawne. Uczeń ma także możliwość wstrzymania się od odpowiedzi na dane pytanie. W testach zawarte są pytania o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy uczniowie mogą spróbować swoich sił.Każdy uczestników olimpiady, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzyma dyplom uznania 
w ramach danego przedmiotu i klasy. Testy archiwalne znajdują się na stronie internetowej  Olimpiady Olimpus w Archiwum testów.

Zainteresowanych uczniów klas IV – VIII prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli języka angielskiego do 17 lutego. Koszt olimpiady 10 złotych.

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.