Święto Szkoły
Święto Szkoły
środa, 27 maja 2020 16:38

28 maja przypada rocznica śmierci naszego Patrona – Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jest to dzień, w którym już od 2000 roku obchodzimy Święto Naszej Szkoły. W związku z tym, że obecnie nie ma możliwości wspólnego świętowania przybliżymy wam postać naszego Patrona, już niedługo błogosławionego. Niech nauka Prymasa Tysiąclecia będzie dla nas drogowskazem w każdym czasie.

Obejrzyjcie prezentację interaktywną. Należy na poszczególnych kartach klikać elementy aktywne, pod którymi ukryte są różne materiały. Życzymy miłej i owocnej zabawy.

https://view.genial.ly/5ec85a387607860d83c51356/interactive-content-kardynal-stefan-wyszynski

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.