Informacja dla rodziców/opiekunów, nauczycieli
piątek, 27 listopada 2020 16:39

Organizacja pracy szkoły od 30 listopada 2020 roku do 3 stycznia 2021roku  przedstawia się następująco:

1. Nauka i opieka dla dzieci w przedszkolach, oddziałach przedszkolnych w szkole  pozostaje bez zmian- nauczanie stacjonarne.

2. W klasach I-VIII- zajęcia dydaktyczno-wychowawcze prowadzone będą zgodnie  z planem lekcji – w formie nauczania zdalnego (nauka na odległość).

3.  Od poniedziałku, 30 listopada br. szkoła zapewnienia funkcjonowanie świetlicy szkolnej w stałych godzinach od 6,45-16.30 dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, uczęszczających do klas I–III szkoły podstawowej. Rodzice dziecka, którzy chcą korzystać z opieki, wnioskują do dyrektora szkoły o objęcie ich dziecka opieką.

Proszę o składanie wniosków w sekretariacie  szkoły, podając imię i nazwisko dziecka, klasę, godziny pobytu w świetlicy oraz dołączyć oświadczenie, że jesteście Państwo osobami zatrudnionymi w podmiotach wykonujących działalność leczniczą lub realizującymi zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniemCOVID-19.

Zgłoszenia przyjmujemy  od 27.11.2020 r.

1. Dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, dyrektor szkoły zorganizuje nauczanie stacjonarne lub zdalne w szkole (z wykorzystaniem komputerów i niezbędnego sprzętu znajdującego się w szkole).

Więcej informacji ( Zarządzenie i Regulamin zdalnego nauczania)  po podpisaniu nawelizacji Rozporządzenia.

Małgorzata Olszyńska