Rusza rekrutacja do projektu „Świetlica marzeń w Nowym Sączu”
czwartek, 17 grudnia 2020 10:35

W dniu 7 grudnia 2020 r. rozpoczęła się rekrutacja do projektu „Świetlica marzeń w Nowym Sączu”. Świetlice będą funkcjonować jako placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży zamieszkałej lub uczącej się na terenie miasta Nowego Sącza.

W projekcie mogą wziąć udział dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz ich rodzice. Na chętnych czekają dwie placówki zlokalizowane w Nowym Sączu przy ul. Klasztornej 46A oraz Królowej Jadwigi 29A. Obie placówki są dostosowane dla osób z niepełnosprawnościami.  Dla uczestników projektu przewidziano wiele ciekawych aktywności, szkoleń, warsztatów rozwijających zainteresowania, ponadto wyjazdy wakacyjne i przekąskę każdego dnia.

Wystarczy wejść na stronę internetową www.f-rr.org i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Osoba do kontaktu:

Paweł Terebka

Tel. 735-205-145

Udział w projekcie jest bezpłatny.