WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O PATRONIE SZKOŁY
środa, 12 maja 2021 11:16

5 maja odbył się szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie naszej szkoły – Kard. Stefanie Wyszyńskim.

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną  konkurs został przeprowadzony online. Uczestniczyło w nim   50 uczniów klas 4 – 8. W pierwszym etapie konkursu  (test wyboru) uczniowie musieli odpowiedzieć w określonym czasie na 21 pytań dotyczących życia S. Wyszyńskiego.

Do finału zakwalifikowało się 6 uczestników z największą liczbą punktów: Noemi Jankisz kl. 6c, Oliwier  Karabin-Grindel kl. 5b, Szymon Ruchała kl. 7b, Amelia Wielosik kl. 8b, Kamil Miłkowski kl. 4d, Kinga Aleksander kl. 6e.

W etapie ustnym przeprowadzonym w formie wideokonferencji, uczniowie odpowiadali  na wylosowane przez siebie pytania. Ostatecznie I miejsce zajęła  Noemi Jankisz  z kl. 6c, II miejsce Kinga Aleksander kl.6e, a miejsce III Amelia Wielosik z kl.8b.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy ogromnej wiedzy.

katecheci