LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO „Portret dziecka – inspirowany twórczością Bolesława Barbackiego”
piątek, 04 czerwca 2021 00:00

W sali reprezentacyjnej ratusza, odbył się finał konkursu, zorganizowanego przez Pałac Młodzieży, w ramach obchodów Roku Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu.

W Międzynarodowy Dzień Dziecka, nagrodzono i wyróżniono autorów najładniejszych prac, które napłynęły na konkurs „Portret dziecka inspirowany twórczością Bolesława Barbackiego”.

Dumą napawa nas fakt, że trzech uczniów naszej szkoły, zostało laureatami tego konkursu.

Są to uczniowie kl. 8a - integracyjnej:

Rafał Cięciwa, Filip Lorek oraz Piotr Tokarski.

W trakcie uroczystego finału gratulacje zwycięzcom złożył Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel oraz zastępca prezydenta Magdalena Majka.

Naszych chłopców gromkim brawami nagrodzili rodzice oraz koleżanki i koledzy z klasy, którzy uczestniczyli w tej uroczystości.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Więcej zdjęć i informacji na stronie: