I MŁOPOLSKI FESTIWWAL OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W NOWYM SĄCZU
czwartek, 20 czerwca 2013 08:11

W dnaich 3-5 czerwca w Nowym i Starym Sączu odbył sie I Małopolski Festiwal Osób Niepełnosprawnych.

Na hali sportowej przy ulicy Nadbrzeżnej 3czerwca , odbyła sie impreza sportowa, w której uczestniczyli nasi uczniowie. Izabela Chłud, Mikołaj Kulpa oraz Paweł Lelito. Wzięli udział w następujących konkurencjach: tenis stołowy, rzut piłką lekarską, strzały do bramki, rzuty do celu.

4czerwca w Starym Sączu odbyły sie warsztaty plastyczne, sztafeta biegowa oraz koncert zespołu Promyczki Dobra z Nowego Sacza w kościele przy klasztorze sióstr Klarysek.

5czerwca w Miasteczku Galicyjskim odbyła sie degustacja regionalnych wypieków i potraw a także konkurs talentów. Całość uświetnił i zakończył imprezę świetny koncert Majki Jeżowskiej