Współpraca z przedszkolem
wtorek, 15 października 2013 10:56

Szanowni Rodzice.
Wychodząc naprzeciw reformie edukacji i obniżeniu wieku szkolnego do 6 lat, pragniemy poprzez zabawę przybliżyć dzieciom rzeczywistość szkolną. Przygotowaliśmy cykl zajęć adresowany do przedszkolaków, który ma złagodzić stres dziecka związany z pójściem do szkoły.

Często, to co nieznane i nowe napełnia świat malucha strachem i lękiem, dlatego zajęcia odbywać się będą w przedszkolach a część w naszej placówce, aby zaznajomić maluchy z murami szkoły i atmosferą jaka u nas panuje.

25 września 2013 r. nauczycielki naszej szkoły mgr Anna Kowacz i mgr Marzena Fałowska gościły w Przedszkolu Integracyjnym "Bajkowa Kraina", w Biczycach Dolnych i przeprowadziły pierwsze zajęcia rozpoczynające ten cykl. Zapraszamy na foto relację.