Ogłoszenia w roku szkolnym  2022/23

Szanowni Państwo!

W szkołach na terenie miasta Nowego Sącza - w razie wystąpienia zdarzenia radiacyjnego skutkującego uwolnieniem do otoczenia jodu radioaktywnego -będzie możliwość profilaktycznego podania uczniom jodku potasu.
Szkoły zostały zobligowane do zebrania informacji i przesłania do Wydziału Zarządzania Kryzysowego, ile dzieci zostanie objętych profilaktyką jodową. W związku z powyższym proszę  o zapoznanie się z załączoną dokumentacją.

Broszura-informacyjna.pdf

Ulotka dołączona do opakowania informacja dla użytkownika.pdf

Charakterystyka produktu leczniczego.pdf

Ubezpieczenie w roku szkolnym 2022/23

Szczegóły wysokości świadczeń dla przedszkola

Szczegóły wysokości świadczeń dla szkoły podstawowej

Zgłoszenie szkody: instrukcja zgloszenia roszczenia

ZGŁOSZENIE ROSZCZENIA Z UBEZPIECZENIA EDU PLUS- Druk

Ubezpieczenie EDU

Ubezpieczenie w roku szkolnym 2021/22

Zgłoszenie szkody: instrukcja zgloszenia roszczenia

Ubezpieczenie EDU PLUS

Szczegóły wysokości świadczeń

Szanowni Państwo

Prezydent Miasta Nowego Sącza  Ludomir Handel umożliwia dzieciom powyżej 12 roku życia szczepienia przeciwko COVID-19.

Prosimy  rodziców/ prawnych opiekunów o przekazanie do sekretariatu szkoły woli przystąpienia do szczepienia w terminie do 3 września 2021 r.w związku koniecznością zamówienia odpowiedniej ilości dawek szczepionek.

Szczepienia odbywać się będą w każdą niedzielę września.

5 września skorzystać można ze szczepienia w Ratuszu, Rynek 1 – bez wcześniejszego zgłoszenia.

Jeśli ilość chętnych do szczepień będzie znacząco wyższa (ok. 200 osób) szczepienia odbywać się będą w wyznaczonym innym punkcie np. MOSIR.

Osoba chętna do szczepienia otrzyma za każdym razem informację /SMS/ o terminie szczepienia. Pierwszy SMS wskazywać będzie adres szczepiącego – drugi SMS potwierdzi miejsce szczepienia w Nowym Sączu.

Szanowni Państwo!

Zapisy na świetlicę szkolną odbywać się będą  w następujących dniach:

26.08.2021 r. tj. czwartek od godz. 15.00 do 18.00

30.08.2021 r. tj. poniedziałek  od godz. 9.00 do 17.00

31.08.2021 r. tj. wtorek od godz. 9.00-do 12.00 i od godz. 16.00 – 18.00.

Zapisy odbywać się będą przed głównym wejściem do budynku  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2.

Formularz zapisu

Hanna Śpiewak-Chłopkiewicz

Ogłoszenia w roku szkolnym  2020/2021

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat
Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.

Po zakończeniu wakacji szczepienia przeciw COVID-19 będą mogły być realizowane w trybie mobilnym na terenie placówek oświatowych. Będą je wykonywały podmioty lecznicze prowadzące stacjonarne punkty szczepień. Szczepienia będą realizowane według ustalonego harmonogramu, który obejmie także działania informacyjne w szkołach i placówkach. Dodatkowo Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało rekomendacje dotyczące przygotowania się ucznia do szczepienia.

W załączeniu przekazujemy komunikat MEiN dotyczący szczepień uczniów w wieku 12-18 lat oraz dodatkowe materiały informacyjne.

Załączniki:

1. Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – rekomendacje dla rodziców – plakat
  2. Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – informacje dla szkół i placówek – plakat
  3. Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – informacje dla szkół i placówek – komunikat MEiN
  4. Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19

Szanowni Państwo

Od dnia 04.01.2021 w naszej szkole będzie działał monitoring wizyjny.
w związku z czym został opracowany Regulamin funkcjonowania monitoringu wizyjnego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2 w Nowym Sączu.

Klauzula monitoring

Ubezpieczenie w roku szkolnym 2020/21

Zgłoszenia szkody wypełniamy na stronie: https://www.interrisk.pl/interrisk/zglos-szkode

Warunki ubezpieczenia otwórz: eduplus 1    eduplus 2

Regulamin planowania i  organizacji wycieczek szkolnych

Procedura na wypadek stwierdzenia wszawicy świerzbu

Ważne telefony i adresy

Poradnik dla rodzica pierwszoklasisty

Bezpieczeństwo w sieci - elementarz dla Rodziców

W naszej szkole, w ramach współpracy z Policją, odbylo się spotkanie z policjantami z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji  w Nowym Sączu. Tematem byly zagrożenia w Internecie i bezpieczenstwo w sieci. Ponizej prezentacja ze spotkania.