Listopadowe spotkania z tradycją.
poniedziałek, 09 grudnia 2013 15:35

28 listopada 2013 roku w naszej szkole zorganizowaliśmy po raz pierwszy „Listopadowe spotkania z tradycją”. Zaprosiliśmy rodziców naszych uczniów, którzy zajmują się rękodziełem. Byli to: p.Golińska, p.Hronowska, p.Marszałek, p.Chronowska, p.Baran, p.Urbańska, p.Kulpa, p.Bartoszewska-Kozieł, p.Tokarczyk i p.Kościółek.

Na wydzielonych stoiskach zaproszeni rodzice prezentowali swoje tradycyjne, regionalne wyroby. Uczyli również naszych uczniów, jak wykonywać tak wspaniałe przedmioty. Dodatkową atrakcja był pokaz pieczenia chleba zorganizowany przez przedstawicieli piekarni „Danek” oraz degustacja domowego smalcu i kiszonych ogórków. Uczniowie klas 4-6 wykonywali w klasach tradycyjne ozdoby choinkowe, które będą zdobić klasy w czasie świat.