ZAJĘCIA TECHNICZNE KLAS CZWARTYCH i PIĄTYCH
czwartek, 16 stycznia 2014 21:14

Podczas zajęć technicznych uczniowie uczą się różnych przydatnych umiejętności.

Klasy 4 poznawały zasady i przepisy ruchu drogowego i wykonali „Pana STOP” czyli wesołej postaci, która przypomina znaki drogowe. Uczniowie wykazali się pomysłowością i powstały bardzo ciekawe prace.

Natomiast klasy 5 w tym roku szkolnym poznawały podstawowe ściegi krawieckie. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy świetnie radzili sobie z igłą. I nie tylko przygotowali próbki ściegów, ale też uszyli portfeliki na swoje telefony komórkowe. Byli z nich bardzo dumni. W grudniu uczniowie klas 5 przygotowali również stroiki świąteczne.

W lutym uczniowie klas 5 uczyli sie o wlaściwościach i wykorzystaniu tworzyw sztucznych. Wykonali różne poazdy i figurki wykorzystując plastikowe butelki, taśmy, rurki, korki ...