Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
poniedziałek, 03 marca 2014 11:08

Kacper Urbański z klasy Va srebrnym medalistą w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

28 lutego 2014 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkich Igrzyskach Szkół Podstawowych, w pływaniu indywidualnym i sztafetowym. Zawody organizowane były w  Oświęcimiu, w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Na Krytej Pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie swoje pierwsze medale zdobywali nasi olimpijczycy Otylia Jędrzejczak i Paweł Korzeniowski dzielnie walczyli także uczniowie naszej szkoły.

Baliczek Julia, Połeć Jakub, oraz Kacper Urbański rywalizowali w pływaniu indywidualnym stylem motylkowym z uczniami ze szkół z całego województwa.

Kacper Urbański z klasy Va został  w tej konkurencji wicemistrzem. Swoich sił próbowała również nasza sztafeta chłopięca w składzie: Oliwier Stanik, Szwarga Jakub, Baczyński Dawid, Prusek Piotr, Połeć Jakub, Urbański Kacper, Szwarga Bartłomiej, oraz Nowak Maciej. Wspaniałym sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.