WYNIKI KONKURSU PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ
WYNIKI KONKURSU PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ
poniedziałek, 31 marca 2014 07:23

W Szkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej wzięło udział aż 28 wykonawców! Każdy z nich starannie wybrał piosenkę, strój i choreografię, aby zaprezentować się jak najlepiej publiczności. Z uczniów klas 0 – III pierwsze miejsce wyśpiewała Justynka Michalik z klasy 2a.

Na specjalne wyróżnienie zasłużyła Danusia Baczyńska z oddziału 0c. Wśród uczestników z klas IV - VI zwyciężyła Maria Cisak z klasy 5c. Na miejscu drugim znalazły się Kasia Zapiór i Asia Szymańska z klasy 6b oraz Zuzia Pawlik z klasy 4b, a na trzecim Jessica Leśnicka z klasy 6b. Wyróżnienie za samodzielny akompaniament na gitarze, Jury przyznało Dorocie Wanczyk i Julii Skowron z klasy 4b. Uczniowie, którzy zdobyli pierwsze miejsca będą reprezentować naszą szkołę  w Konkursie Piosenki Angielskiej w Szkole Podstawowej  nr 7 w Nowym Saczu.

GRATULUJEMY TALENTU I SUKCESÓW 

 
Galeria

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.