Potyczki z literaturą
Potyczki z literaturą
poniedziałek, 14 kwietnia 2014 19:56

Potyczki z literaturą uwieńczone III miejscem. Dnia 11.04.2014 roku drużyna, w składzie: Julia Cisak, Dominika Jasińska i Julia Podgórska, reprezentowała Szkołę Podstawową nr 20 w konkursie wiedzy literackiej, historycznej i muzycznej organizowanym przez zaprzyjaźnione Gimnazjum nr 5. 

Potyczki z literaturą, które przygotowała i nadzorowała Pani Elżbieta Słomka, pozwalały sprawdzić swoją wiedzę w bardzo ciekawie przygotowanych konkurencjach. Drużyny, wspierane dopingiem klas szóstych, rozpoznawały postacie mitologiczne, odczytywały symboliczne sceny historyczne, układały reklamy i zmagały się z ortografią, a także wytężały słuch, aby rozszyfrować tytuły prezentowanych utworów muzycznych. Całość imprezy ubogacał swoim śpiewem chór. W ostatecznym pojedynku drużyna z klasy 6b zajęła III miejsce. Bardzo cieszymy się , gdyż wyniki były wyrównane i tylko 0,25 p dzieliło nasze dziewczyny od II miejsca. Gorąco dziękujemy za możliwość sprawdzenia swojej wiedzy. 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.