IV EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO „W RYTMIE PÓR ROKU”
IV EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO „W RYTMIE PÓR ROKU”
czwartek, 05 czerwca 2014 11:34

W maju nasi uczniowie o specjalnych potrzebach edukacyjnych wzięli udział w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla osób i dzieci niepełnosprawnych- „W rytmie pór roku- jesień w lasach”. W piątek 30 maja w sali reprezentacyjnej sądeckiego ratusza odbył się finał konkursu, na który wpłynęło ponad 100 prac z całego województwa. Rozdano 22 nagrody i 22 wyróżnienia. Nagrodę specjalną otrzymała Julka Tubek z kl. VIa, która swoją pracę wykonała na zajęciach rewalidacji indywidualnej z p. Ewą Janus.

 

Wyróżniono również pracę Kasi Baczyńskiej z kl. Va. Ona także namalowała swój tryptyk jesienny na zajęciach rewalidacji indywidualnej z p. Anną Kowacz. Drugą wyróżnioną była uczennica VIa Julka Szołdrowska. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy.


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.