Szkolny konkurs wiedzy o życiu kard. Stefana Wyszyńskiego.
Szkolny konkurs wiedzy o życiu kard. Stefana Wyszyńskiego.
czwartek, 12 czerwca 2014 11:45

Dnia 11 czerwca 2014 roku odbył się w naszej szkole Konkurs wiedzy o życiu kard. Stefana Wyszyńskiego, na podstawie książki Zofii Śliwowej pt.: „Z Zuzeli na Stolicę Prymasów”.

W etapie pisemnym konkursu udział wzięło 28 uczniów z klas 4-6. Spośród nich do ścisłego finału zakwalifikowało się sześciu, którzy najlepiej odpowiedzieli na 22 pytania testu. Byli to: Nikodem Miczołek (kl. 5c), Natalia Kuzera (kl. 6c), Aleksandra Kulpa (kl.6d), Wojciech Skałka (kl. 6c), Mateusz Wójcik (kl. 5c) i Natalia Nowińska (kl. 6c).

W etapie finałowym uczniowie musieli odpowiedzieć ustnie na siedem przez siebie wylosowanych pytań. Ostatecznie zwycięzcą tegorocznego konkursu okazał się Nikodem Miczołek. Drugie miejsce zajął Wojciech Skałka, a trzecie Natalia Kuzera.

Wszystkim uczestnikom konkursu, a przede wszystkim zwycięzcom gratulujemy.


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.