Przedstawienie teatralne w języku angielskim
poniedziałek, 13 października 2014 10:12

Kolejnym wydarzeniem zorganizowanym w tegorocznej edycji Europejskiego Dnia Języków było przedstawienie teatralne w języku angielskim pt. „Cinderella”. Grupa uczniów z klas V – VI rozpoczęła przygotowania do przedstawienia już w poprzednim roku szkolnym aby być gotowym i móc je pokazać całej społeczności szkolnej na początku bieżącego roku szkolnego.

Uczniowie pracowali nad swoimi rolami w domu oraz w szkole na zajęciach pozalekcyjnych pod czujnym okiem swoich nauczycieli (pani M. Matusik, pani R. Rostockiej oraz pani M. Opoki). Ćwiczyli wymowę, dykcję, wymieniali się swoimi spostrzeżeniami i wskazówkami. Ponadto pracowali nad strojami oraz scenografią niezbędną do ciekawego pokazania losów Kopciuszka.

Wszyscy uczestnicy chętnie pracowali i dbali o miłą i przyjazną atmosferę spotkań.