Konkurs "Najpiękniejszy różaniec"
poniedziałek, 17 listopada 2014 08:56

Tradycją już stało się, że co dwa lata, w październiku, w naszej szkole odbywa się konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejszy różaniec”. Odbył się również i w tym roku. Dzieci zaskoczyły wszystkich swoimi pomysłami na wykonanie różańca. Były różańce wykonane tradycyjnie z kasztanów, żołędzi, orzechów oraz robione na szydełku, z grochu, cukierków, śrubek, koralików, chrupek i  z wielu innych ciekawych  materiałów. Nowością w tym roku były różańce zrobione z kolorowych  gumek.

Wszystkie prace umieszczono na wystawie w  holu szkoły. Przez trzy tygodnie dzieci, rodzice i dziadkowie mieli możliwość podziwiania 229 różańców. Nagrodzono 29 uczniów, a wręczenie nagród odbyło się podczas akademii zorganizowanej z okazji Święta Niepodległości.

NAGRODZENI UCZNIOWIE :

Kategoria kl. 1 – 3

I miejsce  Dominika Wójcik kl. 3a

II miejsce  Edyta Bryła kl. 3b

III miejsce Radosław Katra kl. 3a

Wyróżnienia:

Oliwia Górka kl. 2b , Piotr Jaśkiewicz kl. 1d, Daniel Okoński kl. 1d, Piotr Surówka kl. 1b, Wiktoria Dadał kl.2c, Anna Świątkowska kl. 1b, Milena Rosiek kl. 1c, Jakub Sarnik kl. 1d, Dorian Florek kl. 1e

Kategoria kl. 4 – 6

I miejsce Kacper Urbański kl. 6a

II miejsce Karolina Prokop kl. 5c

III miejsce Marianna i Berenika Dywan kl. 6a

Wyróżnienia :