Współpraca z zagranicą
środa, 19 listopada 2014 21:47
                      W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła nadal aktywnie prowadzi współpracę z różnymi szkołami z zagranicy. Oprócz wymiany kartek z okazji Europejskiego Dnia Języków 2014 zaplanowanych jest kilka kolejnych projektów etwinning, w realizację których zaangażowało się jeszcze więcej uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Aktualnie rozpoczął się nasz autorski projekt „Penfriends” tj. „Przyjaciele korespondencyjni”.

Polega on na comiesięcznej wymianie indywidualnych listów elektronicznych z kolegami/ koleżankami z Włoch. Każdy list dotyczy jakiejś konkretnej tematyki, która jest przedstawiana na podstawie indywidualnych doświadczeń i opinii poszczególnych uczniów.

Ten rodzaj współpracy zaplanowany jest na cały rok szkolny, a o jego przebiegu będziemy informować na bieżąco.

Uczestnicy projektu „Penfriends” w naszej szkole to 9 uczniów z klas  Vc i Vb:

Anna Obrzut kl. Vb

Julia Rolka kl. Vb