Konkurs Polskiej Poezji Religijnej
Konkurs Polskiej Poezji Religijnej
poniedziałek, 08 grudnia 2014 08:40

27 XI w naszej szkole po raz kolejny odbył się konkurs Polskiej Poezji  Religijnej. Uczestniczyło w nim 48 dzieci z klas 1 – 6. Do etapu rejonowego, który odbył się 5 XII w Pałacu Młodzieży przeszło 4 uczniów. Byli to:  Anna Zagajska  z kl. 2b, Mateusz Szymański  z kl.  3b, Marcin Chochorowski  z kl. 6b, Nikodem Miczołek   z kl.  6c.

Mateusz Szymański zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego, który będzie miał miejsce w Kopalni Soli w Bochni  w  dniach 18 – 19 grudnia. Komisja Oceniająca pod przewodnictwem znanego aktora „ziarnowego doktorka” Józefa Miki przesłucha recytatorów zakwalifikowanych w etapach rejonowych.

Mateuszowi serdecznie gratulujemy!!!                                      

 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.