II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Adama Mickiewicza
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Adama Mickiewicza
czwartek, 11 grudnia 2014 10:36

Dnia 10 grudnia 2014 r. w Gimnazjum nr 11 w Nowym Sączu odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Adama Mickiewicza, w którym wzięły udział uczennice naszej szkoły: Kinga Surma – kl. 4c i Daria Baczyńska – kl. 6b. Dziewczynki przez tydzień przygotowywały się pod kierunkiem polonistów do tego konkursu, a obowiązujące utwory wcale nie należały do najłatwiejszych. Poradziły sobie jednak znakomicie, zajmując II miejsce. Jesteśmy z nich bardzo dumni i cieszymy się z ich sukcesu.

 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.