Coroczne spotkanie mikołajkowe, tym razem z zawodnikami I-ligowej Sandecji Nowy Sącz
poniedziałek, 15 grudnia 2014 16:45

09.12.14 (wtorek) odbyło się coroczne spotkanie z mikołajkowe z zawodnikami I-ligowej Sandecji Nowy Sącz. Byli to Rudolf Urban – słowacki pomocnik, były reprezentant Słowacji, zawodnik między innymi FC Koszyce, Piasta Gliwice oraz Podbeskidzia Bielsko Biała. Drugim z gości był Michał Szeliga – młody pomocnik, wychowanek trenera Janusza Pawlika, były uczeń Szkoły Podstawowej nr 20. W/wymienieni wzięli udział w zajęciach piłki nożnej, na których w tym dniu zjawiło się, aż 35 chłopców z klas III – VI.

Nasi uczniowie mogli skonfrontować swoje umiejętności w grze ze swoimi Gośćmi, jak również w ćwiczeniach technicznych. Po zajęciach odbyło się spotkanie, na którym chłopcy zadawali wiele ciekawych pytań (np. w jakim klubie chcieliby grać, ich ulubiony klub, zawodnik i wiele, wiele innych). Dziękujemy bardzo za udział w zajęciach!!!

Organizatorem mikołajek na sportowo jak zwykle był mgr Janusz Pawlik, trener piłkarski.