WYNIKI KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ Z ŻYCZENIAMI PO ANGIELSKU!
WYNIKI KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ Z ŻYCZENIAMI PO ANGIELSKU!
środa, 17 grudnia 2014 07:10

W tym roku organizatorzy mieli bardzo trudny wybór, ponieważ liczba oddanych kartek konkursowych była bardzo duża. Jury oceniało przede wszystkim staranność wykonania kartki, wkład pracy oraz to, czy kartka została wykonana przez uczestników samodzielnie, adekwatnie do wieku.


Po 
burzliwych naradach Jury postanowiło nagrodzić następujące osoby:

KLASY 0-3

MIEJSCE I:

Piotr Kozik 0C

Radosław Darecki 1D

MIEJSCE II:

Wiktoria Lachor 1B

MIEJSCE III:

Agnieszka Buczek 3C

WYRÓŻNIENIE:

Kuba Kozieł 2A

KLASY 4 – 6

MIEJSCE I:

Jakub Połeć 6D

Bartosz Czepielik 6D

MIEJSCE II:

Karolina Warunek 5A

MIEJSCE III:

Dominik Okoński 6B

WYRÓŻNIENIA:

Julia Połeć 4B

Nicola Bobak 4B

WYRÓŻNIENIA SPECJALNE:

Adam Dmochowski 6A

Prace wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych osób zostały opublikowane na stronie internetowej wydawnictwa POLANGLO (www.konkursy.polanglo.pl), gdzie do 11 stycznia 2015 można oddawać swoje głosy. Nagrodzone zostaną trzy fotografie z najwyższą liczbą głosów spośród wszystkich zamieszczonych na stronie. Głosujcie na swoich kolegów i koleżanki! Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie!!!

Mgr Justyna Kuciel

Mgr Agnieszka Pawłowska

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.