Konkursy świąteczne
poniedziałek, 05 stycznia 2015 08:23

18 grudnia 2014 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów na NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ oraz STROIK ŚWIĄTECZNY zorganizowanych przez nauczycielki Marzenę Fałowską i Małgorzatę Sowę.

Komisja, w skład której weszły nauczycielki A. Kalinowska, A. Kmak, K. Trojnarska oraz A. Wieczorek, przyjęła następujące kryteria oceny: samodzielność, oryginalność i staranność wykonania, a także ogólne wrażenie artystyczne.

Komisja zdecydowała nagrodzić następujących indywidualnych uczestników konkursu na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną, uczniów klas 1-3;

1 miejsce otrzymała Natalia Obrzut, klasa 1d,

2 i 3 miejsce odpowiednio Hubert Ptaszkowski, klasa 1c i Jakub Sarnik, klasa 1d.

Spośród uczestników konkursu na Świąteczny stroik, uczniów klas 0 – 6, komisja postanowiła wyróżnić stroiki przygotowane przez klasę 0a oraz klasę 6d.

Poza konkursem, komisja podjęła decyzję o wyróżnieniu indywidualnie wykonanych prac z uwagi na ich walory estetyczne, jak i na osobiste zaangażowanie wykonawców.

Wszystkie wyróżnione prace uświetniły okolicznościową wystawę, chętnie odwiedzaną przez uczniów, nauczycieli oraz rodziców.