Konkurs pt. „Moje kochane Miasto Nowy Sącz”
Konkurs pt. „Moje kochane Miasto Nowy Sącz”
środa, 07 stycznia 2015 10:59

16 XII 2014 r. w Szkole Podstawowej Nr 3 odbyło się uroczyste zakończenie konkursu pt. „Moje kochane Miasto Nowy Sącz”. Konkurs zorganizowany był przez Stowarzyszenie na rzecz poszukiwania i rozwoju zdolności artystycznych dzieci młodzieży „Wszystko gra”. Pomysłodawczynią konkursu była pani mgr Ludmiła Bas. Konkurs podzielony był na dwie części: część plastyczną i część literacką.
Z naszej szkoły nagrodzono 6 uczniów: Alicję Semlę, Mateusza Wójcika z klasy 6 c, Annę Obrzut z klasy 5 b, Marię Szarek i Darię Baczyńską z klasy 6 b. Nagrodzone prace zostały zamieszczone w publikacji opracowanej i wydanej na tę okoliczność.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!

 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.