Zawody odbyły się w dniu 5.02.2015 w Cieniawie. Tabela wyników:
Slalom gigant dziewcząt 2004 i młodsze
|
Miejsce
|
Nr startowy
|
Imię i nazwisko
|
Szkoła
|
Czas
|
Punkty
|
1
|
70
|
Joanna Jarząb
|
SP 7
|
29,77
|
13
|
2
|
78
|
Amelia Plenkiewcz
|
SP 7
|
32,18
|
11
|
3
|
77
|
Gabriela Wójcik
|
SP 14
|
32,77
|
10
|
4
|
65
|
Sandra Sopata
|
SP 7
|
34,01
|
9
|
5
|
80
|
Marcelina Dudczyk
|
Św. Heleny
|
34,15
|
8
|
6
|
74
|
Hanna Kołbon
|
SP 18
|
36,00
|
7
|
7
|
73
|
Amelia Towarnicka- Górka
|
KSP
|
36,27
|
6
|
8
|
69
|
Dominika Brzeska
|
SP 3
|
36,41
|
5
|
9
|
84
|
Emilia Szewczyk
|
SP 7
|
38,42
|
4
|
10
|
66
|
Zofia Hasslinger
|
SP 3
|
40,75
|
3
|
11
|
81
|
Natalia Haslik
|
SP 3
|
43,70
|
2
|
12
|
86
|
Lena Mucha
|
Św. Heleny
|
43,70
|
1
|
13
|
67
|
Zuzanna Faron
|
SP 2
|
45,78
|
1
|
14
|
72
|
Natalia Nakielska
|
SP 11
|
46,21
|
1
|
15
|
85
|
Magdalena Brzeska
|
KSP
|
47,78
|
1
|
16
|
75
|
Katarzyna Adamek
|
SP 11
|
49,55
|
1
|
17
|
68
|
Blanka Dybaś
|
SP 21
|
49,90
|
1
|
18
|
79
|
Wiktoria Zapolska
|
SP 2
|
50,59
|
1
|
19
|
71
|
Julia Mucha
|
Św. Heleny
|
52,71
|
1
|
20
|
62
|
Anna Grybel
|
SP 21
|
54,82
|
1
|
21
|
63
|
Julia Pyzik
|
SP 20
|
55,50
|
1
|
22
|
61
|
Laura Iwańska
|
KSP
|
57,57
|
1
|
23
|
83
|
Natasza Pustelnik
|
SP 11
|
63,74
|
1
|
24
|
82
|
Julia Wolak
|
KSP
|
71,95
|
1
|
25
|
87
|
Agnieszka Drelich
|
SP 21
|
72,25
|
1
|
26
|
76
|
Gabriela Wojciechowska
|
Św. Heleny
|
dsf
|
1
|
27
|
64
|
Oliwia Śliwa
|
Św. Heleny
|
dsq
|
1
|
Slalom gigant chłopcy roczniki 2002-2003
|
Miejsce
|
Nr startowy
|
Imię i nazwisko
|
Szkoła
|
Czas
|
Punkty
|
1
|
22
|
Tomasz Michałowski
|
SP 7
|
29,39
|
13
|
2
|
29
|
Jakub Puchała
|
SP 18
|
30,18
|
11
|
3
|
24
|
Emil Zapała
|
SP 15
|
30,96
|
10
|
4
|
32
|
Jakub Kurzeja
|
SP 7
|
31,74
|
9
|
5
|
48
|
Krzysztof Augustyński
|
KSP
|
31,97
|
8
|
6
|
42
|
Bartosz Talar
|
SP 18
|
32,80
|
7
|
7
|
47
|
Adam Pazdyk
|
SP 3
|
33,40
|
6
|
8
|
36
|
Piotr Prusak
|
SP 20
|
34,26
|
5
|
9
|
34
|
Karol Michalik
|
SP 3
|
34,36
|
4
|
10
|
21
|
Maciej Wzorek
|
SP 3
|
36,52
|
3
|
11
|
45
|
Bartłomiej Romuzga
|
SP 21
|
37,19
|
2
|
12
|
33
|
Filip Reimschusse
|
SP2
|
38,32
|
1
|
13
|
46
|
Krzysztof Czerwiński
|
KSP
|
38,79
|
1
|
14
|
38
|
Adam Szeliga
|
SP 7
|
40,17
|
1
|
15
|
49
|
Jakub Dunikowski
|
SP 16
|
40,45
|
1
|
16
|
40
|
Mateusz Obrzut
|
SP 15
|
40,83
|
1
|
17
|
41
|
Dawid Ogórek
|
SP 16
|
41,22
|
1
|
18
|
44
|
Marcel Żywczyński
|
KSP
|
41,47
|
1
|
19
|
28
|
Piotr Ledniowski
|
SP 16
|
41,94
|
1
|
20
|
43
|
Patryk Marcinkowski
|
SP 21
|
42,06
|
1
|
21
|
25
|
Michał Michura
|
KSP
|
42,89
|
1
|
22
|
51
|
Mateusz Legutko
|
SP 21
|
43,19
|
1
|
23
|
31
|
Filip Wojnarowski
|
SP 11
|
44,68
|
1
|
24
|
39
|
Jakub Czoch
|
Św.Heleny
|
45,25
|
1
|
25
|
37
|
Mateusz Wójcik
|
SP 14
|
46,85
|
1
|
26
|
52
|
Piotr Rybiński
|
SP 21
|
46,88
|
1
|
27
|
27
|
Andrzej Majka
|
KSP
|
47,23
|
1
|
28
|
30
|
Bartosz Gwóżdż
|
SP 16
|
48,01
|
1
|
29
|
23
|
Filip Jenczmyk
|
Św.Heleny
|
48,05
|
1
|
30
|
35
|
Adrian Wojnarowski
|
SP 2
|
49,18
|
1
|
31
|
50
|
Bartłomiej Grybel
|
SP 21
|
50,62
|
1
|
32
|
26
|
Miłosz Skrzypiec
|
SP 16
|
53,88
|
1
|
33
|
20
|
Filip Burdacki
|
SP 2
|
dnf
|
-
|
Slalom gigant chłopców roczniki 2004 i młodsze
|
Miejsce
|
Nr startowy
|
Imię i nazwisko
|
Szkoła
|
Czas
|
Punkty
|
1
|
115
|
Damian Gajdosz
|
SP 7
|
30,54
|
13
|
2
|
107
|
Filip Kunicki
|
SP 7
|
31,88
|
11
|
3
|
103
|
Sebastian Wielgus
|
SP 20
|
31,96
|
10
|
4
|
117
|
Oskar Rams
|
SP 21
|
32,33
|
9
|
5
|
100
|
Kacper Bocheński
|
SP 7
|
32,43
|
8
|
6
|
99
|
Mikołaj Wnęk
|
SP 2
|
32,94
|
7
|
7
|
102
|
Julian Więcek
|
SP 18
|
33,28
|
6
|
8
|
124
|
Kacper Kawiak
|
SP 18
|
34,84
|
5
|
9
|
108
|
Bartłomiej Zieliński
|
SP 2
|
35,24
|
4
|
10
|
105
|
Andrzej Fortuna
|
SP 11
|
36,00
|
3
|
11
|
122
|
Krystian Wielgus
|
SP 20
|
36,07
|
2
|
12
|
119
|
Aleksander Pawłowski
|
SP 7
|
36,96
|
1
|
13
|
97
|
Paweł Zdunkiewicz
|
SP 3
|
37,35
|
1
|
14
|
98
|
Wiktor Chęsiak
|
SP 9
|
37,83
|
1
|
15
|
109
|
Szymon Połkarz
|
SP 3
|
38,62
|
1
|
16
|
116
|
Jan Piprek
|
SP 3
|
39,18
|
1
|
17
|
123
|
Jakub Rams
|
SP 21
|
40,31
|
1
|
18
|
113
|
Patryk Basiaga
|
KSP
|
41,07
|
1
|
19
|
101
|
Artur Wilk
|
SP 11
|
46,98
|
1
|
20
|
96
|
Klaudiusz Mieczkowski
|
Św.Heleny
|
47,05
|
1
|
21
|
118
|
Seweryn Starczewski
|
SP 3
|
49,52
|
1
|
22
|
106
|
Kacper Kościółek
|
SP 16
|
50,18
|
1
|
23
|
114
|
Jakub Dąbrowski
|
SP 21
|
51,32
|
1
|
24
|
120
|
Sebastian Ozga
|
Św.Heleny
|
52,32
|
1
|
25
|
121
|
Michał Matiaszek
|
SP 11
|
52,69
|
1
|
26
|
110
|
Mikołaj Świderski
|
Św Heleny
|
53,19
|
1
|
27
|
111
|
Damian Urban
|
SP 20
|
55,17
|
1
|
28
|
104
|
Maksymilian Dobrowolski
|
Św Heleny
|
65,94
|
1
|
29
|
112
|
Kacper Więcek
|
SP 18
|
dnf
|
-
|
Do punktacji drużynowej ZPO-W brano pod uwagę 3 najlepsze wyniki.
Punktacja dziewcząt:
|
Miejsce
|
Szkoła
|
Rocznik
2004 i młodsze
|
Rocznik
2002 i 2003
|
Suma
|
Opiekun
|
1
|
SP 7
|
33
|
9
|
42
|
Jarosław Piszcz
|
2
|
SP 3
|
10
|
11
|
21
|
Renata Bednarek
|
2
|
SP 21
|
2
|
19
|
21
|
Piotr Załubski
|
4
|
SP 2
|
1
|
18
|
19
|
Jan Biernacki
|
5
|
SP 18
|
7
|
10
|
17
|
Marek Maślanka
|
6
|
KSP sw Heleny
|
10
|
6
|
16
|
Piotr Zachariasz
|
7
|
KSP
|
8
|
3
|
11
|
Szczepan Małek
|
8
|
SP 14
|
10
|
-
|
10
|
Iwona Pajor
|
9
|
SP 11
|
2
|
1
|
3
|
Jacek Samczak
|
10
|
SP 20
|
1
|
-
|
1
|
Janina Jurkowska
|
Punktacja chłopców:
|
Miejsce
|
Szkoła
|
Rocznik
2004 i młodsze
|
Rocznik
2002 i 2003
|
Suma
|
Opiekun
|
1
|
SP 7
|
32
|
23
|
55
|
Jarosław Piszcz,
|
2
|
SP 18
|
11
|
18
|
29
|
Marek Maślanka
|
3
|
SP 20
|
13
|
5
|
18
|
Janina Jurkowska
|
4
|
SP 3
|
3
|
13
|
16
|
Renata Bednarek
|
5
|
SP 21
|
11
|
4
|
15
|
Piotr Załubski
|
6
|
SP 2
|
11
|
2
|
13
|
Jan Biernacki
|
7
|
SP 15
|
0
|
11
|
11
|
Małgorzata Zapala
|
7
|
KSP
|
1
|
10
|
11
|
Szczepan Małek
|
8
|
SP 11
|
5
|
1
|
6
|
Jacek Samczak
|
9
|
KSP sw Heleny
|
3
|
2
|
5
|
Piotr Zachariasz
|
10
|
SP 16
|
1
|
3
|
4
|
Monika Klimek
|
11
|
SP 14
|
0
|
1
|
1
|
Iwona Pajor
|
11
|
SP 9
|
1
|
0
|
1
|
Tadeusz Olszewski
|
Zespoły otrzymały pamiątkowe medale, puchary za pierwsze trzy miejsca i dyplomy ufundowane przez Zespół Szkół Społecznych SPLOT w Nowym Sączu. |