Sukces Oliwii
Sukces Oliwii
wtorek, 10 marca 2015 09:51

Oliwia Życzyńska, uczennica kl. 5 b, zajęła I miejsce w ogólnopolskim Konkursie Poetycko-Plastycznym „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem”. Uroczyste zakończenie konkursu odbyło się 5 marca w Publicznym Gimnazjum im. bł. Karoliny Kózkówny w Woli Radłowskiej. Hasłem tegorocznej edycji konkursu były słowa: „Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą”. W kategorii plastycznej udział wzięło 747 osób (dzieci, młodzież, dorośli) z całej Polski.

Oliwia swoją pracę wykonała bardzo ciekawą techniką, tworząc obrazy z ziaren: maku, kawy, pieprzu i zbóż. Wśród zaproszonych gości na gali konkursu obecni byli: Małopolski Kurator Oświaty Aleksander Palczewski, delegat ks. Biskupa Andrzeja Jeża Infułat Władysław Kostrzewa oraz Burmistrz Miasta i Gminy Radłów Zbigniew Mączka. Uświetnieniem tego wydarzenia był występ Zespołu Ludowego "Wolanie" oraz wystawa prac uczestników konkursu. Nagrodzona praca Oliwii została opublikowana w biuletynie pokonkursowym.

                    Oliwii serdecznie gratulujemy!!!

 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.