ZUZANNA PAWLIK – LAUREATKA KONKURSU HUMANISTYCZNEGO
ZUZANNA PAWLIK – LAUREATKA KONKURSU HUMANISTYCZNEGO
piątek, 27 marca 2015 10:51

Uczennica naszej szkoły, klasy 5b – Zuzanna Pawlik – to niezwykła dziewczynka. Od września tego roku ciężko pracowała, przygotowując się do konkursu humanistycznego, organizowanego przez Kuratorium w Krakowie. Musiała zapoznać się z wieloma dodatkowymi utworami , nie tylko dotyczącymi literatury polskiej i powszechnej, ale i także historii oraz kultury.

Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom Zuzia osiągała wysokie miejsca zarówno w etapie szkolnym jak i rejonowym konkursu humanistycznego, by w końcu dotrzeć do etapu wojewódzkiego. Tam rywalizowała z najzdolniejszymi uczniami z całego województwa i w efekcie – zdobyła II miejsce.

Gratulujemy Zuzannie sukcesów!

 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.