Międzyszkolny czwórbój chłopców
czwartek, 14 maja 2015 14:29

07.05.15(czwartek) na stadionie MOS odbyły się zawody czwórboju LA chłopców. Reprezentacja SP20 w składzie: Jakub Majoch, Łukasz Poręba, Piotr Prusak, Kacper Urbański, Szymon Nowobilski, Michał Stanek oraz rezerwowy Michał Korusiewicz startowała w czterech konkurencjach: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 1000m. Podobnie jak u dziewcząt każdy wynik był punktowany, a do ogólnej klasyfikacji sumowanych było 5-ciu najlepszych zawodników. W stawce 11 szkół chłopcy zajęli II miejsce, co dało nam awans na zawody rejonowe w Nawojowej w dniu 26.05.15. Chłopaki osiągnęli wiele rekordów życiowych. Miło nam poinformować, że w biegu na 60m, II miejsce zajął Jakub Majoch z czasem 8,58, przegrywając o 8 setnych, w skuku w dal Kubie brakło 1 cm do miejsca III. W ogólnej klasyfikacji najlepiej punktujących Jakub Majoch zajął III miejsce z wynikiem 196 pkt. Przypominamy, że w czwórboju LA SP20 osiągnęła najlepszy wynik w historii – XVII miejsce w Polsce. Opiekunem reprezentacji był mgr Janusz Pawlik. Gratulujemy wszystkim uczestnikom !!!