Dzień Zdrowia w 5a
niedziela, 24 maja 2015 15:52

Uczennice i uczniowie klasy 5a zaangażowali się w wiele działań organizowanych na terenie szkoły oraz klasy.

Aktywnie brali udział w przygotowaniu wspaniałych i zdrowych sałatek z okazji obchodzonego corocznie w naszej szkole Dnia Zdrowia. Przygotowania oraz prace nad końcowym efektem naszych starań przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze. Wśród młodych kucharzy już ujawnili się pretendenci do konkursu „MasterChef”… Nasze autorskie sałatki cieszyły się dużym powodzeniem wśród uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości.

Po wspólnej degustacji wszyscy, w imię zasady: „Ruch to zdrowie”, wzięli udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów tańca. Wspaniałe rytmy wciągnęły wszystkie dzieci do wspaniałej zabawy i dużej dawki wysiłku fizycznego, do czego zachęcali organizatorzy hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch”.