Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Wydarzenia szkolne
Zabawa karnawałowa klas 0-3
      Jak co roku, w naszej szkole, uczniowie z klas 0-3 bawili się na wielkim balu karnawałowym. Specjalną atrakcją, która cieszyła się wielką popularnością wśród dzieci, było malowanie twarzy kolorowymi farbami. Podobały się również zabawy z dwiema ogromnymi chustami integracyjnymi. Nie zabrakło też różnorodnych konkursów.
Więcej… dodano dn. 12.02.14
 
Koncert kolęd w wykonaniu chóru szkolnego.
      30 stycznia w naszej szkole odbył się koncert kolęd przygotowany przez chór szkolny wraz z opiekunami. Tym razem uczennice śpiewały dla swoich Rodziców, nauczycieli , koleżanek i kolegów z klasy. Pani Dyrektor H.Śpiewak i Wicedyrektor M.Tokarczyk nagrodziły występujących gromkimi brawami i słodyczami.
Więcej… dodano dn. 31.01.14
 
Z życia samorządu SP 20
     

W dniu 24 stycznia 2014 roku podczas apelu, w którym uczestniczyli wszyscy nauczyciele i uczniowie Naszej Szkoły, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Aleksandra Roszczyk z klasy VI d i Kacper Urbański  z klasy V a przedstawili przygotowane przez siebie sprawozdanie z działalności SU. Zwrócili szczególną uwagę na organizowane na terenie szkoły akcje, m.in.: „Podziel się”, zbiórka makulatury, przygotowanie okolicznościowych życzeń dla nauczycieli i pracowników szkoły, Dzień Życzliwości, „szczęśliwy numerek”. 

Więcej… dodano dn. 28.01.14
 
Wielopokoleniowe radosne kolędowanie
       

Grupa teatralna wraz z chórem szkolnym  udali się w dniu 17.12.2013 roku do Domu Opieki Społecznej w Nowym Sączu z pastorałkami i kolędami, by złożyć życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Więcej… dodano dn. 23.01.14
 
KOLĘDA MISYJNA 2013 r.
      29 grudnia 2013 r. kolędnicy misyjni, podobnie jak w ubiegłym roku, wyruszyli, aby odwiedzić mieszkańców parafii, do której należy nasza szkoła. 17 grup kolędniczych z naszej szkoły w liczbie 91 dzieci, w pięknych, kolorowych strojach wraz z opiekunami dzieliło się z ludźmi wiarą i radością z Bożego Narodzenia oraz zapraszało ich do wspólnej troski o misje. 
Więcej… dodano dn. 17.01.14
 
SPOTKANIE TOWARZYSKIE CHLOPCÓW KLAS V W PIŁCE KOSZYKOWEJ
      W DNIU 14.01.14 (WTOREK) GOSCILISMY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 20 REPREZENTACJE CHLOPCÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 15 WRAZ Z OPIEKUNEM P. MGR MARKIEM KROCZKIEM.
Więcej… dodano dn. 17.01.14
 
GIEŁDA PRAC UCZNIOWSKICH
       

 Kolejny raz w grudniu ruszyła giełda prac wykonanych przez uczniów klas 4 i 5 naszej szkoły. Giełdy od 12 lat są tradycja naszej szkoły. Sprzedajemy własnego projektu: kartki świąteczne, choinki, stroiki i ozdoby świąteczne. Zarobione w ten sposób pieniądze (w tym roku 350 zł) przeznaczamy na cele szkolne. W tym roku zbieramy fundusze na szafki do klasy nr 6. 

Więcej… dodano dn. 16.01.14
 
ZAJĘCIA TECHNICZNE KLAS CZWARTYCH i PIĄTYCH

 

       

Podczas zajęć technicznych uczniowie uczą się różnych przydatnych umiejętności.

Więcej… dodano dn. 16.01.14
 
Jasełka 2013
     

„Narodził się w stajence nasz Pan i Król,

Idzie leczyć ludzkie nędze, leczyć ludzki ból.

Idzie szczęście dać na świecie, skąpanym od łez,

Idzie dobrym dać otuchę, złu położyć kres.”

Więcej… dodano dn. 14.01.14
 
I MIEJSKI DZIEŃ INTEGRACJI NOWY SĄCZ 2013
     

02 grudnia 2013 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbył się  I  Miejski  Dzień  Integracji   Uczniów Niepełnosprawnych i Pełnosprawnych. 

Więcej… dodano dn. 04.01.14
 
Rewalidacja indywidualna w naszej szkole
      W  naszej szkole funkcjonują dwa gabinety rewalidacji indywidualnej, w których mgr Anna Kowacz i mgr Urszula Wątek prowadzą zajęcia z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. 
Więcej… dodano dn. 18.12.13
 
Swięto integracji
      W dniach od 3 do 6 grudnia wszystkie klasy integracyjne 1-3 aktywnie uczestniczyły w obchodach Święta Integracji.
Więcej… dodano dn. 17.12.13
 
Święty Mikołaj z wizytą
     

    Już 5 grudnia  2013 roku  przybył do naszej szkoły niecierpliwie  wyczekiwany przez wszystkie  dzieci Święty Mikołaj.

     Z tej okazji uczniowie z klas 0a, 0b i 0c przygotowali magiczny program artystyczny. Dostojny Gość wraz z uczniami klas I – III wysłuchali recytacji i radosnych piosenek wykonanych przez najmłodszych uczniów.

  

Więcej… dodano dn. 12.12.13
 
Listopadowe spotkania z tradycją.
     

28 listopada 2013 roku w naszej szkole zorganizowaliśmy po raz pierwszy „Listopadowe spotkania z tradycją”. Zaprosiliśmy rodziców naszych uczniów, którzy zajmują się rękodziełem. Byli to: p.Golińska, p.Hronowska, p.Marszałek, p.Chronowska, p.Baran, p.Urbańska, p.Kulpa, p.Bartoszewska-Kozieł, p.Tokarczyk i p.Kościółek.

Więcej… dodano dn. 09.12.13
 
Koło taneczne
     

Dziewczynki i chłopcy uczęszczający na zajęcia koła tanecznego od początku roku pilnie ćwiczyli, uczyli się kroków. Dnia  2 grudnia 2013r. w MOK-u odbył się I Miejski Dzień Integracji, na którym po raz pierwszy mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności.  

Więcej… dodano dn. 07.12.13
 
Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień w SP nr 20
      21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W związku z tym dniem Samorząd Uczniowski udekorował korytarze kolorowymi kwiatami i serduszkami, na których widniały napisy zachęcające do okazywania sobie wzajemnej sympatii.
Więcej… dodano dn. 28.11.13
 
Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym
      Dnia 19.11.13 w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się IX Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym. W konkursie brało udział 9 Szkół Podstawowych Drużyna z naszej szkoły zdobyła I miejsce.
Więcej… dodano dn. 26.11.13
 
Turniej Boccia 2013
     

Integracja, rehabilitacja i dobra zabawa z udziałem uczniów sp20 w Nowy Sączu

 

1 października 2013 na hali MOSIR odbył się 7 TURNIEJ BOCCIA . W turnieju wzięły udział 2 drużyny z naszej szkoły w składzie: Nina Berowska (4a), Julia Szołdrowska (4a), Klaudia Wiktor(4a) , Piotr Młynarczyk (4a), Emilia Kowalska (5a),  Filip Lorek (1a), Rafał Cięciwa (1a) pod opieką pań: Edyty Kołodziej i Katarzyny Kotkowskiej. 
Więcej… dodano dn. 21.10.13
 
NAJWAŻNIEJSZA UROCZYSTOŚĆ DLA PIERWSZOKLASISTÓW
       

 

Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi…” te słowa Janusza Korczaka były mottem ślubowania uczniów klas I naszej szkoły.

Jedna z najważniejszych uroczystości szkolnych pierwszoklasistów odbyła się 14 X 2013r.

Uczniowie w odświętnych strojach i kolorowych biretach, niosąc złotą tarczę z nazwą swojej klasy, przy dźwiękach podniosłej melodii, dumnie weszli na aulę. Towarzyszyły im Panie wychowawczynie.

 

 

 

 

Więcej… dodano dn. 18.10.13
 
Współpraca z przedszkolem
       

Szanowni Rodzice.
Wychodząc naprzeciw reformie edukacji i obniżeniu wieku szkolnego do 6 lat, pragniemy poprzez zabawę przybliżyć dzieciom rzeczywistość szkolną. Przygotowaliśmy cykl zajęć adresowany do przedszkolaków, który ma złagodzić stres dziecka związany z pójściem do szkoły.

 

Więcej… dodano dn. 15.10.13
 
Rajd klas szóstych
     

Przemierzając sądeckie ścieżki…

 Jak co roku, w miesiącu wrześniu, klasy 6 naszej Szkoły, wyruszyły na wspólną wyprawę, aby nabrać sił przed czekającymi ich egzaminami. Tradycją placówki stały się rajdy, w czasie których uczniowie najstarszych klas integrują się przeżywając razem przygodę. 

 

 

Więcej… dodano dn. 08.10.13
 
74 rocznica agresji ZSRR na Polskę
     

17 września 2013 r. w 74. rocznicę napaści wojsk radzieckich na Polskę na Cmentarzu Komunalnym, przy Pomniku Sybiraków, odbyły się sądeckie uroczystości rocznicowe, w których naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy.

 

Więcej… dodano dn. 17.09.13
 
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/2014

 

      Dnia 2 września 2013 roku rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny w naszej placówce. Tradycyjnie uczniowie, pod przewodnictwem nauczycieli, przedstawili wszystkim obecnym uroczystą akademię,podczas której przypomnieli zebranym tragiczny 1 września 1939 roku. Panie dyrektor wraz z przewodniczącą Rady Rodziców przywitały  uczniów, nauczycieli oraz rodziców.
Więcej… dodano dn. 03.09.13
 
Zakończenie roku szkolnego 2012/13

 

     W dniu 28 czerwca 2013 r. odbyła się uroczysta akdemia z okazji zakończenia roku szkolnego. Oprócz wspaniałego występu artystycznego pani dyrektor Hanna Śpiewak wręczyła najlepszym absolwentom naszej szkoły i ich rodzicom pamiątkowe dyplomy uznania i nagrody książkowe. Wszyscy wpisali się do Złotej Księgi. Uczniowie klas szóstych przekazali uroczyście sztandar naszej szkoły uczniom klas piątych. Pożegnaliśmy w tym roku skarbnika Rady Rodziców panią Małgorzatę Jurczak. Serdecznie dziękujemy jej za trud jaki włożyła w tą funkcję przez wszystkie lata.
Więcej… dodano dn. 28.06.13
 
Turniej Sportowo - Rekreacyjny Klas Integracyjnych

     W dniu 18.06.2013 r. odbył się Turniej Sportowo - Rekreacyjny Klas Jntegracyjnych. Udział w turnieju wzięły dzieci z klas integracyjnych naszej szkoły oraz zaproszeni goście ze Szkoły Podstawowej nr 8 i z Przedszkola Jntegracyjnego nr 14.
Więcej… dodano dn. 19.06.13
 
Młode talenty na Dzień Dziecka
    
  Z okazji Dnia Dziecka 2 czerwca w czasie lekcji uczniowie prezentowali swoje talenty artystyczne, które zostały nagrodzone brawami przez widzów.

 

Więcej… dodano dn. 04.06.13
 
Święto Szkoły
      W środę 29 maja z okazji Święta Szkoły odbyła się uoczysta Msza Święta połączona z akademią dotyczącą biografii naszego patrona Stefana Kardynała Wyszyńskiego.
Więcej… dodano dn. 30.05.13
 
Prezentacja SP20

 

    

Zapoznaj się z prezentacją naszej szkoły w dniu otwartym w sobotę 23 lutego 2013r.

Obejrzyj film lub  ściągnij film. Zapraszamy także do obejrzenia samych slajdów.

 

Więcej… dodano dn. 23.02.13
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

    

Jak co roku odbyła się uroczysta akademia z okazji pierwszego dnia nauki. W tym dniu nie możemy zapominać o rocznicy wybuchu II wojny światowej, która rozpoczęła się 1 września 1939 roku. Jak co roku udaliśmy się taże na Mszę świętą w intencji udanego nowego roku szkolnego.

Więcej… dodano dn. 15.10.12
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.