Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Osiągnięcia naukowe
Sukces Artura Szymańskiego w Konkursie Biblijnym

8 czerwca w Sanktuarium św. Jana Pawła II miało miejsce uroczyste zakończenie Konkursu Biblijnego "Z Dobrą Nowiną przez życie".

Uczeń naszej szkoły, Artur Szymański z klasy 6b, który został laureatem tego konkursu, otrzymał dyplom i nagrodę - Biblię w komiksie. Nagrode wręczał ks. bp Damian Muskus. Wraz z Panią Kurator Barbarą Nowak pogratulował zwycięzcom i życzył dalszych sukcesów.

Więcej… dodano dn. 09.06.17
 
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "MIASTO MOJE..." Sukces Oliwii Jasińskiej z kl.6b

Konkurs organizowany przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu kierowany był  do dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz wychowanków świetlic i placówek szkolno-wychowawczych w ramach obchodów 725-lecia miasta Nowego Sącza.

Więcej… dodano dn. 04.06.17
 
Sukces Madzi z 5b!

 Madzia Nowak z klasy 5b zajęła III-miejsce  w 6 edycji konkursu "Care for animals". W konkursie wzięło udział ponad 200 dzieci, ale tylko kilkanaście prac spodobało sie jurorom. Nagrody laureatom wręczono w Szkole Podstawowej nr 16 w Nowym Sączu. 

Więcej… dodano dn. 19.05.17
 
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

Uczniowie naszej szkoły brali udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Care for Animals” organizowanym przez Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych nr 2 w Nowym Sączu.

Więcej… dodano dn. 16.05.17
 
Wyniki Małopolskiego Konkursu Matematycznego

Miło nam poinformować, że do kolejnego etapu - wojewódzkiego zakwalifikowało się aż trzech uczniów/uczennic z naszej szkoły. Są to: 

        

 

Mateusz Szymański (35/45p) z klasy 5b,

Kinga Surma (37/40p) z klasy 6c,

Anita Zielińska (35/40p) z klasy 6c.

Serdecznie im gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim - 27 lutego 2017r.

dodano dn. 09.01.17
 
Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Matematycznego

Miło nam poinformować, że siedmioro naszych uczniów zostało zakwalifikowanych do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Matematycznego. Serdecznie im gratulujemy!!!    Są to:
 

1 Buchała Julita 6a
2 Szymański Mateusz 5b
3 Skowron Paweł 6a
4 Surma Kinga 6c
5 Bryja Konrad 6b
6 Gawlikowski Kacper 6b
7 Zielińska Anita 6c
dodano dn. 14.11.16
 
Wyniki konkursu "Our Saints" (Nasi Święci)

Z przyjemnością podajemy wyniki konkursu związanego ze świętymi Polakami, którego zwycięzcami zostali:

I miejsce Oliwia Górka z kl. IV b

II miejsce Izabela Brudzińska z kl. IV b

III miejsce Julia Furtak z kl. IV c

Więcej… dodano dn. 06.11.16
 
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski – „Książka najlepszym Przyjacielem”

26 października, w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, w naszej szkole odbyła  się IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego, organizowanego cyklicznie przez bibliotekę  pt. "Książka Najlepszym Przyjacielem".

Więcej… dodano dn. 26.10.16
 
Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Matematycznego - wyniki

Podajemy wyniki pierwszego etapu Małopolskiego Konkursu Matematycznego. Uczniowie powyżej 80% z 30 (max) punktów mają szansę zakwalifikować się do etapu rejonowego. Serdecznie gratulujemy najlepszym uczniom wysokich wyników i zapraszamy do drugiej części konkursu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Wyniki ... dodano dn. 24.10.16
 
ROK SZKOLNY

2015/2016

dodano dn. 12.09.16
 
Gratulacje dla Julki Skowron!

Julia Skowron z klasy VIc zdobyła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej – ‘Let’s sing a song’, który co roku jest organizowany w SP nr 7 w Nowym Sączu. Julia zaśpiewała piosenkę Leonarda Cohen’a pt. Hallelujah do akompaniamentu własnego, ponieważ Julka nie tylko śpiewa, ale i gra na gitarze. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej… dodano dn. 10.06.16
 
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego

Anna Basta oraz Wiktoria Kumor, uczennice klasy VI c zajęły I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego pt.„English is my hobby”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Nowym Sączu. Konkurs składał się z dwóch części. Pierwsza część to konkurs wiedzy o Australii, Irlandii, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Druga część to quiz językowy sprawdzający znajomość języka angielskiego.

Więcej… dodano dn. 02.06.16
 
OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „WSZYSTKO DLA OJCZYZNY” – GEN. BRYG.PIL. STANISŁAW SKALSKI

Dnia 25 maja 2016r. w Szkole Podstawowej nr 21 odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Wszystko dla Ojczyzny” – Gen. Bryg. Pil. Stanisław Skalski. W konkursie tym brało udział czworo uczniów z naszej szkoły. Startowali oni w kategorii modele i praca plastyczna.

Więcej… dodano dn. 30.05.16
 
XIX Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III

18 maja 2016r. w Szkole Podstawowej nr 15 w Nowym Sączu odbył się XIX Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wyłonieni w Szkolnym Konkursie Matematycznym:

 Zuzanna Jaskółka III c

 Damian Wałach III d.

W Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Zuzanna Jaskółka zajęła 3 miejsce.

Więcej… dodano dn. 23.05.16
 
SUKCES ANI

21.04.2016r. uczennica klasy III B Ania Zagajska reprezentowała naszą SZKOŁĘ w XXI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim, który odbył się w SP nr 18 w Nowym Sączu. Zajęła I miejsce w kategorii klas III. Gratulujemy!


Więcej… dodano dn. 16.05.16
 
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego

Uczennica naszej szkoły Aleksandra Guc z klasy I b zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Care for Animals" (w kategorii wiekowej: klasy I-III).

Więcej… dodano dn. 16.05.16
 
Wyniki konkursu Kangur Matematyczny

Najlepszy wynik z konkursu Kangur Matematyczny 2016 w naszej szkole zdobyła  ZUZANNA JASKÓŁKA zdobywając 107,5 pn. i wynik bardzo dobry.


Więcej… dodano dn. 16.05.16
 
Wyniki finału ogólnoplskiego konkursu matematycznego PANGEA

Miło nam poinformować, że w etapie finałowym nasi uczniowie zajęli miejsca: w kategorii klas 4: Mateusz Szymański - miejsce 38, w kategorii klas 5: Anita Zielińska - miejsce 99. Z wielu tysięcy najlepszych uczniów z całej Polski do finału zakwalifikowało się około 150 uczestników z każdej kategorii. Serdecznie gratulujemy tegorocznym finalistom wysokiej pozycji w konkursie i życzymy dalszych matematycznych sukcesów.

dodano dn. 06.05.16
 
Wyniki Matematycznego Konkursu PANGEA

Miło nam poinformować, że I etap międzynarodowego konkursu PANGEA został już rozstrzygnięty. Do finału w tym roku szkolnym dostali się uczniowie: Anita Zielińska z klasy 5c i Mateusz Szymański z klasy 4b. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom wysokich wyników oraz wszystkim pozostałym uczestnikom udziału w konkursie. Przedstawiamy wyniki pierwszej ósemki, czyli uczniów, którzy uzyskali co najmniej 50% punktów.

Wyniki pierwszej ósemki ... dodano dn. 05.04.16
 
I Szkolnym Konkursie Piosenki

Kinga Surma klasa V C oraz Patrycja Duszka z klasy V B otrzymały wyróżnienie w I Szkolnym Konkursie Piosenki – Gratulujemy.

dodano dn. 04.04.16
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.