Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Osiągnięcia naukowe
Małopolski Konkurs Matematyczny

Bardzo nam miło poinformować, że do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego zakwalifikował się uczeń Jakub Janór z klasy 6c zdobywając 29 punktów na 32 możliwych do uzyskania. Serdecznie gratulujemy wysokiego wyniku konkursu i życzymy dalszych sukcesów we wszystkich konkursach, a zwłaszcza na etapie wojewódzkim konkursu matematycznego.

dodano dn. 02.02.16
 
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY W SP 11

14 stycznia 2016 r. w Szkole Podstawowej Nr 11 w Nowym Sączu, odbył się V Międzyszkolny Konkurs Matematyczny pod hasłem „Z Królową Nauk za Pan Brat”. W konkursie wzięło udział dziesięć dwuosobowych zespołów ze Szkół Podstawowych Nr 2, 3, 6, 7, 8, 11, 14, 18, 20, 21.  I etap trwał 75 minut. W tym czasie uczestnicy musieli zmierzyć się z 9 zadaniami matematycznymi, wymagającymi nie tylko wiedzy teoretycznej ale i logicznego myślenia.

Więcej… dodano dn. 31.01.16
 
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego - etap rejonowy

Mamy za sobą kolejny etap Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, w którym wzięło udział sześcioro uczniów naszej szkoły. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami odpowiadającymi poziomowi A2 - B1 według klasyfikacji Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, oraz znajomością dwóch lektur anglojęzycznych pt. "London" i "New York". 
Do kolejnego etapu mogły zakwalifikować się osoby, które osiągnęły minimum 76% z całego testu. 
Wszyscy uczestnicy etapu rejonowego wykazali się ogromną wiedzą wykraczającą znacznie poza poziom szkoły podstawowej, a do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Jakub Janór z kl. VIc, który uzyskał 87% punktów.

Więcej… dodano dn. 05.01.16
 
Nasze uczennice w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły zakwalifikowały się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego, który odbędzie się 10 grudnia o godz. 9.00.

 

Więcej… dodano dn. 01.12.15
 
Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego

Miło nam poinformować, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego zakwalifikowało się pięciu uczniów naszej szkoły, czego im serdecznie gratulujemy. Są to:

Nazwisko

Imię

Klasa

Migacz

Natalia

6c

Bryja

Konrad

5b

Janór

Jakub

6c

Kulpa

Dominika

6c

Skowron

Paweł

5a

dodano dn. 29.11.15
 
Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego:

Miło nam poinformować, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego zakwalifikowało się pięciu uczniów naszej szkoły, czego im serdecznie gratulujemy. Są to:

Nazwisko

Imię

Klasa

Migacz

Natalia

6c

Bryja

Konrad

5b

Janór

Jakub

6c

Kulpa

Dominika

6c

Skowron

Paweł

5a

dodano dn. 29.11.15
 
Gratulujemy Kubusiowi

Serdecznie gratulujemy Kubusiowi Koziołowi, który został laureatem konkursu z języka angielskiego. Kubuś wykonał piękny plakat zachęcający do czytania książek w języku angielskim. Dziękujemy mu za tak piękne reprezentowanie klasy. W swoją pracę włożył wiele serca i poświęcił mnóstwo czasu.

Więcej… dodano dn. 12.11.15
 
Wyniki etapu szkolnego Małopolskiego Konkursu Matematycznego:

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, zwłaszcza najmłodszym z klasy czwartej i piątej, których wyniki są wysokie. Konkurs nie należał do łatwych, zadania były bardzo trudne, przeznaczone dla uczniów klasy szóstej. Uczniowie, którzy uzyskali minimum 75% puktów mają szansę zakwalifikować się do etapu rejonowego. Im należą się szczególne gratulacje! O tym kto zakwalifikuje się do kolejnego etapu będziemy informować po 26 listopada.

Więcej… dodano dn. 09.11.15
 
Rejonowy konkurs kuratoryjny z języka angielskiego

Z radością informujemy, że do etapu  rejonowego konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego zakwalifikowało się sześcioro uczniów z naszej szkoły. Na poziomie etapu szkolnego uzyskali oni przynajmniej 78% możliwych punktów.

Więcej… dodano dn. 04.11.15
 
Nagrody w konkursach plastycznych Gabrieli Marszałek z klasy 6d

Nasza uczennica Gabriela Marszałek z klasy 6d po raz kolejny zdobyła wyróżnienie w międzynarodowym konkursie plastycznym organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie: „Przyroda w kolorach”. Cała uroczystość rozegrała się w ogrodzie botanicznym w Krakowie. Gabrysia zdobyła także wyróżnienie w międzynarodowym konkursie plastycznym „Moja przygoda w muzeum”.

Więcej… dodano dn. 25.06.15
 
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „My Beautiful Robot”

W maju br. uczniowie klasy VI a, b, c brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Językowo Plastycznym „My Beautiful Robot”. Uczestnicy konkursu przez 2 tygodnie pomagali rodzicom w domu. Następnie sporządzali opis działań na rzecz swojego domu oraz wykonywali projekt fantazyjnego robota, który mógłby pomagać im w domowych zajęciach.

Więcej… dodano dn. 13.06.15
 
Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUS - język angielski

29 uczniów z klas IV-VI naszej szkoły uczestniczyło w marcu 2015r. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego OLIMPUS. Uczniowie zmagali się z zadaniami sprawdzającymi znajomość gramatyki, słownictwa oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Olimpiada była testem wielokrotnego wyboru składającym się z 30 pytań. Do każdego pytania w teście podane były 4 odpowiedzi, z których żadna, jedna, dwie, trzy lub wszystkie mogły być poprawne. W testach zawarte były pytania różnej skali trudności, które sprawdzały wiedzę receptywną uczniów na danym poziomie. Uczniowie naszej szkoły napisali testy bardzo dobrze. Na każdym poziomie tj. klasy czwarte, piąte oraz klasy szóste, olimpiadę pisało ponad 3000 uczniów z całej Polski.

Więcej… dodano dn. 13.06.15
 
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

Kinga Młynarczyk oraz Andrzej Szczygieł z klasy V a zajęli I miejsce w II IntegracyjnymKonkursie Języka Angielskiego, organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Sączu. Celem konkursu było rozwijanie i pogłębianie wiedzy o języku obcym, popularyzacja wiedzy o krajach anglojęzycznych oraz integracja uczniów pełno i niepełnosprawnych. Konkurs miał charakter quizu, teleturnieju, w którym uczniowie pracowali i odpowiadali w parach oraz sprawdzał przede wszystkim znajomość zagadnień leksykalnych a także wiedzę o krajach Wielkiej Brytanii. Drugiej drużynie, która reprezentowała naszą szkołę, w składzie Oliwia Nowak z kl. V a oraz Elżbieta Niemczyk z kl. VI a zabrakło 2 punktów aby przejść do II etapu i zawalczyć o miejsce na podium. Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.    
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego!
 

Więcej… dodano dn. 13.06.15
 
Mistrz Matematyki -Mateusz Szymański

W Szkole Podstawowej nr 15 odbył się finał XVIII Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego uczniów klas 3.

W konkursie wzięło udział 24 uczestników z 12 sądeckich szkół podstawowych, wyłonionych podczas wcześniejszych eliminacji na poziomie klasowym i szkolnym.

 

Więcej… dodano dn. 11.06.15
 
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ "LET'S SING A SONG"

W konkursie piosenki angielskiej, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 7, wzięły udział Nasze 2 uczennice.

Młodsze klasy reprezentowała Maja Woźniak, która zaśpiewała piosenkę Sia "Soon we'll be found". Klasy starsze reprezentowała Julia Skowron, która zaśpiewała i zagrała na gitarze doskonale znaną piosenkę "Hallelujah".

I miejsce w kategorii soliści otrzymała Maja Woźniak z kl. 2a

Serdecznie gratulujemy!

Więcej… dodano dn. 27.05.15
 
Wyniki Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny"

Znamy już wyniki Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny". Uczniowie, którzy uzyskali wynik bardzo dobry:

Żaczek    klasy 2 szkół podstawowych

 WIELOSIK AMELIA           82.5 pn. /105 pn.

Maluch    klasy 3 i 4 szkół podstawowych

 KŁOSOWICZ GABRIELA  98,75 pn. /120 pn.

 BRYJA PIOTR                 96,25 pn.

 SZYMAŃSKI MATEUSZ    92,5 pn.

 SURMA KINGA              101,25 pn.


Więcej… dodano dn. 17.05.15
 
Międzyszkolny Konkurs "Care for Animals"

Informujemy, ze przedstawicielami naszej szkoły w międzyszkolnym konkursie "Care for Animals" są uczniowie. którzy wykonali prace zgodnie z regulaminem konkursu: 

Więcej… dodano dn. 04.05.15
 
Wyniki finału Konkursu Matematycznego Pangea

Dnia 30 kwietnia 2015 roku ogłoszono wyniki finału Konkursu Matematycznego Pangea. Do konkursu w dniu 17 kwietnia przystąpiło 150 uczniów na każdym poziomie. Uczniowie pisali we Wrocławiu i w Warszawie. W całym konkursie udział wzięło 107854 uczniów z całej Polski. Nasza uczennica z klasy czwartej Kinga Surma zdobyła bardzo wysokie 24 miejsce. Do zostania laureatką zabrakło jej tylko 3 punktów. Kinga bardzo lubi rozwiązywać zadania matematyczne i traktuje je jak dobrą zabawę. 
Serdecznie jej gratulujemy i życzymy dużo matematycznego powodzenia w przyszłości.

dodano dn. 03.05.15
 
Wyniki Konkursu Matematycznego PANGEA – sprostowanie !!!

Uległy zmianie wyniki 8-iu uczniów podane przez organizatora konkursu PANGEA dnia 30 marca 2015 za co serdecznie przepraszamy w imieniu organizatora konkursu. Zmiana nie ma wpływu na finał. Podajemy nową punktację i nowe miejsca:
 

 
Więcej… dodano dn. 08.04.15
 
Wyniki Konkursu Matematycznego PANGEA
Dnia 30 marca 2015 roku ogłoszono wyniki I etapu Konkursu Matematycznego Pangea. Do konkursu w dniu 3 marca przystąpili chętni uczniowie klas starszych 4-6. W konkursie udział wzięło 107854 uczniów z całej Polski.
Do finałuktóry odbędzie się 17 kwietnia wśród 150 uczniów w kategorii klas czwartych z całej Polski, zakwalifikowała się uczennica naszej szkoły Kinga Surma. Serdecznie jej gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.  
Wśród klas piątych najlepszy był Jakub Janór, a w szóstych Jakub Połeć. Im i pozostałym uczestnikom także serdecznie gratulujemy.
Więcej szczegółów na stronie www.pangea.edu.pl  Wyniki pozostałych uczniów: 
 
Więcej… dodano dn. 30.03.15
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.