Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Osiągnięcia naukowe
Międzyszkolny Konkurs "Care for Animals"

Informujemy, ze przedstawicielami naszej szkoły w międzyszkolnym konkursie "Care for Animals" są uczniowie. którzy wykonali prace zgodnie z regulaminem konkursu: 

Więcej… dodano dn. 04.05.15
 
Wyniki finału Konkursu Matematycznego Pangea

Dnia 30 kwietnia 2015 roku ogłoszono wyniki finału Konkursu Matematycznego Pangea. Do konkursu w dniu 17 kwietnia przystąpiło 150 uczniów na każdym poziomie. Uczniowie pisali we Wrocławiu i w Warszawie. W całym konkursie udział wzięło 107854 uczniów z całej Polski. Nasza uczennica z klasy czwartej Kinga Surma zdobyła bardzo wysokie 24 miejsce. Do zostania laureatką zabrakło jej tylko 3 punktów. Kinga bardzo lubi rozwiązywać zadania matematyczne i traktuje je jak dobrą zabawę. 
Serdecznie jej gratulujemy i życzymy dużo matematycznego powodzenia w przyszłości.

dodano dn. 03.05.15
 
Wyniki Konkursu Matematycznego PANGEA – sprostowanie !!!

Uległy zmianie wyniki 8-iu uczniów podane przez organizatora konkursu PANGEA dnia 30 marca 2015 za co serdecznie przepraszamy w imieniu organizatora konkursu. Zmiana nie ma wpływu na finał. Podajemy nową punktację i nowe miejsca:
 

 
Więcej… dodano dn. 08.04.15
 
Wyniki Konkursu Matematycznego PANGEA
Dnia 30 marca 2015 roku ogłoszono wyniki I etapu Konkursu Matematycznego Pangea. Do konkursu w dniu 3 marca przystąpili chętni uczniowie klas starszych 4-6. W konkursie udział wzięło 107854 uczniów z całej Polski.
Do finałuktóry odbędzie się 17 kwietnia wśród 150 uczniów w kategorii klas czwartych z całej Polski, zakwalifikowała się uczennica naszej szkoły Kinga Surma. Serdecznie jej gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.  
Wśród klas piątych najlepszy był Jakub Janór, a w szóstych Jakub Połeć. Im i pozostałym uczestnikom także serdecznie gratulujemy.
Więcej szczegółów na stronie www.pangea.edu.pl  Wyniki pozostałych uczniów: 
 
Więcej… dodano dn. 30.03.15
 
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

W czwartek 19 marca 2015 chętni uczniowie klas starszych i młodszych wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. Organizatorem konkursu w Polsce jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu, przeprowadzające konkurs pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na przełomie maja i czerwca.

dodano dn. 16.03.15
 
ZWYCIĘZCY SZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS V

1. Zuzanna Pawlik       kl. Vb             23pkt./ 30pkt.
2. Bartłomiej Szwarga kl. Vc              21pkt.
3. Michał Stanek         kl. Vc              20pkt. 

                                                                                        GRATULUJEMY !

dodano dn. 04.03.15
 
Konkurs Anglo - Artystyczny „CALLIGRAM” rozstrzygnięty!


Nie każdy wie, co to „kaligram” a uczniowie naszej szkoły znają to słowo doskonale.
W konkursie, który trwał przez cały miesiąc styczeń, zadanie uczniów polegało na wykonaniu kaligramu, czyli plastycznej kompozycji liter i symboli graficznych obrazujących znaczenie przedstawionego wyrazu. 

Więcej… dodano dn. 12.02.15
 
Sukces Mateusza Szymańskiego ucznia klasy 3b

MATEUSZ SZYMAŃSKI-  uczeń klasy 3 „b” został  Laureatem  XVIII Ogólnopolskiego  Konkursu Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień Świętej Kingi. W finale wzięło udział 90 recytatorów.  Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się 250 metrów pod ziemią, w Komorze Ważyn Kopalni Soli w Bochni w dniach 18 i 19 grudnia 2014r.

Więcej… dodano dn. 09.01.15
 
Konkurs historyczny "Wielcy Polacy - wybitni generałowie"

27 stycznia odbędzie się etap rejonowy Wojewódzkiego konkursu tematycznego: "Wielcy Polacy - wybitni generałowie". Naszą szkołę będą reprezentować: Paweł Pajur z klasy 5c i Nikodem Miczołek z klasy 6c.

Życzymy im powodzenia !!!

Więcej… dodano dn. 19.12.14
 
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Adama Mickiewicza

Dnia 10 grudnia 2014 r. w Gimnazjum nr 11 w Nowym Sączu odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Adama Mickiewicza, w którym wzięły udział uczennice naszej szkoły: Kinga Surma – kl. 4c i Daria Baczyńska – kl. 6b. Dziewczynki przez tydzień przygotowywały się pod kierunkiem polonistów do tego konkursu, a obowiązujące utwory wcale nie należały do najłatwiejszych. Poradziły sobie jednak znakomicie, zajmując II miejsce. Jesteśmy z nich bardzo dumni i cieszymy się z ich sukcesu.

Więcej… dodano dn. 11.12.14
 
Małopolski Konkurs Matematyczny - etap rejonowy

Małopolski  Konkurs  Matematyczny  (etap szkolny)  zorganizowany  przez  Kuratorium  w  Krakowie odbył się 7 listopada 2014 roku. Spośród 27 uczniów, którzy wzięli udział w konkursie czterech zakwalifikowało się do etapu rejonowego, który odbędzie się 13 stycznia 2014 roku.  Są to:

Więcej… dodano dn. 26.11.14
 
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego - etap rejonowy

Dnia 6 listopada odbył się w naszej szkole Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas 4-6. W konkursie brało udział 39 uczniów. Prace uczniów z największą liczbą punktów tj. od 60% zostały przekazane do Rejonowej Komisji Egzaminacyjnej. W naszej szkole było to aż 19 prac. Do rejonowego etapu konkursu zakwalifikowało się pięć osób z największą liczbą punktów, są to następujący uczniowie:

Więcej… dodano dn. 26.11.14
 
Małopolski Konkurs Informatyczny "Małopolski Baltie 2015"

Dnia 3 listopada odbył się etap szkolny Małopolskiego Konkursu Informatycznego "Małopolski Baltie 2015". Organizatorem konkursu był Małopolski Kurator Oświaty przy współpracy z firmą SGP Systems. Naszą szkołę reprezentowało 16 uczniów klas 4-6. Miło nam poinformować, że do kolejnego etapu awans uzyskali:

Klaudia Pulit klasa 6c

Jakub Sromek klasa 6c

Piotr Prusak klasa 6c


Więcej… dodano dn. 24.11.14
 
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego - wyniki etapu szkolnego

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego (etap szkolny) zorganizowany przez Kuratorium Oświaty w Krakowie odbył się 6 listopada 2014 roku. W konkursie udział wzięło 30 uczniów klas V i VI naszej szkoły. Poniżej publikujemy listę uczniów, którzy uzyskali co najmniej 60% punktów i których prace zostały wysłane do Komisji Rejonowej. 25 listopada dowiemy się kto zakwalifikował się do etapu rejonowego.

Więcej… dodano dn. 24.11.14
 
Wyniki Małopolskiego Konkursu Matematycznego - etap szkolny

Małopolski Konkurs Matematyczny (etap szkolny) zorganizowany przez Kuratorium w Krakowie odbył się 7 listopada 2014 roku. W konkursie wzięło udział 27 uczniów. Poniżej publikujemy wyniki uczniów, których rodzice podpisali zgodę na publikację wyników konkursu na stronie internetowej. Pozostałych uczniów prosimy o dostarczenie zgody do piątku 14 listopada 2014. Bez zgody na przetwarzanie danych ucznia udział w kolejnych etapach konkursu nie będzie możliwy!

Więcej… dodano dn. 13.11.14
 
Uroczyste zakończenie Małopolskiego Konkursu Biblijnego

29 maja 2014 r. w Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach odbyło się uroczyste zakończenie Małopolskiego Konkursu Biblijnego i wręczenie nagród. W konkursie we wszystkich etapach uczestniczyło 3524 uczniów z 478 szkół podstawowych. W końcowym etapie wojewódzkim wyłoniono 21 laureatów. Wiktoria Pawlik z kl. 6 c została laureatką zajmując 4 miejsce.

Więcej… dodano dn. 13.06.14
 
Wysoki wynik Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego OLIMPUS

 9 czerwca 2014r. odbyło się rozdanie nagród uczniom klas V-VI naszej szkoły, którzy wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego OLIMPUS (sesja wiosenna).

 

Olimpiada była testem wielokrotnego wyboru składającym się z 30 pytań. Do każdego pytania w teście podane były 4 odpowiedzi, z których żadna, jedna, dwie, trzy lub wszystkie mogły być poprawne. W testach zawarte były pytania różnej skali trudności, które sprawdzały wiedzę receptywną uczniów na danym poziomie. Uczniowie naszej szkoły napisali testy bardzo dobrze. Na każdym poziomie tj. klasy piąte oraz klasy szóste, olimpiadę pisało ponad 3000 uczniów z całej Polski.


Więcej… dodano dn. 11.06.14
 
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

Aleksandra Kulpa z kl. VId oraz Mateusz Wójcik z kl. Vc reprezentowali naszą szkołę 

w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas IV-VI „English is my hobby” organizowanym po raz kolejny przez Szkołę Podstawową nr 6 w Nowym Sączu.

 

Więcej… dodano dn. 06.06.14
 
„Talent jest darem”

Po raz kolejny nasza uczennica – Gabriela Marszałek z klasy V d została nagrodzona w konkursie plastycznym „Moja przygoda w muzeum”(etap rejonowy). Jej praca została wysłana do etapu ogólnopolskiego.


Więcej… dodano dn. 05.06.14
 
KONKURS MATEMATYCZNY O PUCHAR REKTORA PWSZ

28 maja w Instytucie Pedagogicznym PWSZ w Nowym Sączu już po raz 12 odbył się Konkurs Matematyczny o Puchar Rektora dla klas IV, V, VI szkoły podstawowej. W konkursie wzięło udział ponad 100 uczniów.

Więcej… dodano dn. 29.05.14
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.