Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Konkursy
ROK SZKOLNY

2019/2020

dodano dn. 28.06.20
 
Konkurs Biblijny "Z Dobrą Nowiną przez życie"

Etap rejonowy Konkursu Biblijnego "Z Dobrą Nowiną przez życie"odbędzie się w naszej szkole w dniu 14.01.2020 r. o godzinie 9:00. Zbiórka przed pokojem nauczycielskim 8:45. 

Katecheci

dodano dn. 10.01.20
 
Konkurs matematyczny w języku angielskim dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego Everything is a number w roku szkolnym 2019-2020

Konkurs Everything is a number jest kierowany do uczniów szkół podstawowych zainteresowanych tematami i zagadnieniami wykraczającymi poza treści podstawy programowej kształcenia ogólnego.

Harmonogram konkursu znajduje się na stronie organizatora    https://www.slowacki.org.pl/?P0=3036

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z nauczycielem matematyki - można zgłosić sie przez dziennik.

Więcej… dodano dn. 16.12.19
 
Dzień postaci z Bajek.

 Z okazji dnia postaci z Bajek w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny pt. moja ulubiona postać z bajki. Organizatorzy U. Leśniara,Lippa A.Wieczorek. W konkursie wzięły udział dzieci z naszego przedszkola oddziały zerowe oraz uczniowie klas pierwszych i drugich i trzecich. Dzieci wypowiadały się różnymi technikami plastycznymi takie jak farby plakatowe, pastele, collage, asambage. Pomimo ,iż wszystkie prace zasługiwały na czołowe miejsca to trzeba było wytypować pierwsze drugie i trzecie miejsca w różnych kategoriach wiekowych. Zwycięzcy  otrzymali nagrody i dyplomy Konkurs udowodnił że rodzice czytają dzieciom bajki.

dodano dn. 07.12.19
 
Konkurs recytatorski Polskiej Poezji Religijnej
     18 listopada odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski Polskiej Poezji Religijnej. W konkursie wzięło udział 42 uczniów klas 1-8. Najliczniejszą grupę stanowili najmłodsi uczniowie klas pierwszych.
Więcej… dodano dn. 29.11.19
 
Gry Matematyczne i Logiczne - Mistrzostwa Polski

Zapraszamy wszystkich uzdolnionych matematycznie uczniów, a także starsze rodzeństwo i rodziców do udziału w XVII Mistrzostwach Polski w Grach Matematycznych i Logicznych oraganizowanych przez Politechnikę Wrocławską. Konkurs jest płatny, dokładne informacje są na stronie: http://gmil.pwr.edu.pl/final-krajowy/etap-iChętni samodzielnie lub z pomocą rodziców  rejestrują się w domu i wnoszą opłatę przez internet.  Konkurs jest trzy etapowy, drugi etap w dokladnie wyznaczonym czasie odbywa się przez internet. Trzeci, czyli finał organizowany jest we Wrocławiu. Zadania z I etapu są już opublikowane na stronie organizatora. Oczekujemy, że wszyscy pochwalą się nam swoim sukcesem.

Więcej… dodano dn. 20.11.19
 
Misyjny Konkurs Plastyczny

W październiku odbył się w naszej szkole plastyczny konkurs misyjny pt. „Misje – pasja z miłości do Chrystusa”. Konkurs zorganizowany został jako odpowiedź na wezwanie papieża Franciszka, aby październik stał się „Nadzwyczajnym miesiącem misyjnym”. Uczniowie klas 1- 8 wykonali  79 prac, które przedstawiały działalność misjonarzy oraz formy pomocy misjom. Do konkursu włączyły się także dzieci przedszkolne, które ciekawymi technikami wykonały piękne różańce misyjne.

  

Więcej… dodano dn. 15.11.19
 
Małopolskie Konkursy Przedmiotowe i Tematyczne

Serdecznie zapraszamy wszystkich zdolnych uczniów klas ósmych i siódmych do udziału w wybranych konkursach przemiotowych. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem konkursów i zgłoszenie się do nauczyciela danego przedmiotu. Pobierz harmonogram.  
Prosimy także o zapoznanie się z klauzulą informacyjną RODO, regulaminem danego konkursu na stronie KURATORIUM w Krakowie  oraz pobraniem i podpisaniem zgody na udział i przetwarzanie danych Państwa dziecka w konkursie.

Więcej… dodano dn. 09.10.19
 
ROK SZKOLNY

2018/2019

dodano dn. 28.06.19
 
Uroczystość zakończenia Konkursu Biblijnego

 20 maja w Krakowie w Domu Arcybiskupów Krakowskich miała miejsce uroczystość wręczenia nagród laureatom Małopolskiego Tematycznego Konkursu Biblijnego „Z Dobrą Nowiną przez życie”. Brali w niej udział uczniowie naszej szkoły: Artur Szymański z kl. 8b,  oraz Anita Zielińska z kl. 8c. Artur po raz trzeci z rzędu został laureatem tego konkursu,
a Anita - po raz drugi. Laureaci odebrali dyplomy i nagrody książkowe z rąk Małopolskiego Kuratora Oświaty Pani Barbary Nowak oraz Metropolity Krakowskiego abpa Marka Jędraszewskiego.

Więcej… dodano dn. 07.06.19
 
Sukces w konkursie literackim „Czytam, bo lubię”
    

14 maja 2019 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Nowym Sączu miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu literackiego „Czytam, bo lubię”, do którego zgłoszonych zostało 28 prac z 10 szkół.

Miło nam poinformować, że I miejsce zajął nasz uczeń z klasy 6a – Bartłomiej Majoch. Ponadto wyróżnienia przyznano Dorianowi Florkowi z kl. 5a oraz Jakubowi Sarnikowi z kl. 5d.  Wrócili do szkoły z pamiątkowymi dyplomami i nagrodami. Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej… dodano dn. 14.05.19
 
,,Wierszyki łamiące języki"

W dniu 10.05.2019 r. odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego im . Elżbiety Kosińskiej pod hasłem ,, Wierszyki łamiące języki".
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałe przygotowanie ciekawego repertuaru i gratulujemy zwycięzcom.

Więcej… dodano dn. 14.05.19
 
Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny

            4 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbyła się III edycja Międzyszkolnego Konkursu Mitologicznego. W rywalizacji wzięło udział 8 szkół, które reprezentowane były przez dwuosobowe drużyny.

Więcej… dodano dn. 26.04.19
 
Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego „Książka inaczej”

Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego
„Książka inaczej”,

zorganizowanego przez bibliotekę szkolną

 

Więcej… dodano dn. 26.03.19
 
Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Hej kolęda, kolęda - 2019

Zuzia Leśniak z klasy 6B zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów.

 

Więcej… dodano dn. 23.01.19
 
3 miejsce Oskara w diecezjalnym konkursie plastycznym.

Oskar Życzyński uczeń klasy 4a zajął 3 miejsce w diecezjalnym Konkursie Plastycznym „Myśląc Ojczyzna- Jan Paweł II do Polaków” zorganizowanego przez Akcję Katolicką Diecezji Tarnowskiej. Tematem konkursu było wykonanie pracy plastycznej na temat Osoby św. Jana Pawła II i Jego nauczania społecznego dotyczącego naszej Ojczyzny.

Więcej… dodano dn. 22.01.19
 
1 c - Pierwsze miejsce w drużynowym konkursie plastycznym.

W ramach projektu "Koalicja z kulturą" nasza klasa wzięła udział w konkursie plastycznym: "Wspomnienia z wakacji", oraz "Kolory jesieni". Wykonaliśmy bardzo dużo prac, niektórzy nawet po dwie. Zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii drużynowej konkursów plastycznych. Nagrodą był dyplom oraz mnóstwo słodyczy.

Więcej… dodano dn. 12.12.18
 
Sukces Maćka Misiaszka z 2B - 1 miejsce w konkursie plastycznym.

W listopadzie 2018 r. zostały rozdane nagrody w konkursie plastycznym "Wspomnienia z wakacji"

Maciek Misiaszek, uczeń klasy 1B,  zdobył  1 miejsce. Gratulujemy!

Więcej… dodano dn. 10.12.18
 
Gry Matematyczne i Logiczne - Mistrzostwa Polski

Zapraszamy do udziału w XVI Mistrzostwach Polski w Grach Matematycznych i Logicznych oraganizowanych przez Politechnikę Wrocławską. Konkurs jest płatny, dokładne informacje są na stronie:http://gmil.pwr.edu.pl/final-krajowy/etap-iChętni uczniowie samodzielnie rejestrują się w domu i wnoszą opłatę przez internet. Oczekujemy, że pochwalą się swoim sukcesem. Konkurs jest trzy etapowy, drugi etap w dokladnie wyznaczonym czasie odbywa się przez internet. Trzeci, czyli finał  organizowany jest we Wrocławiu.


dodano dn. 10.12.18
 
Konkurs Polskiej Poezji Religijnej

26 listopada odbył się w naszej szkole Konkurs Polskiej Poezji Religijnej. Uczniowie klas I – VIII pięknie recytowali wiersze o tematyce religijnej polskich autorów. Najczęściej były to wiersze ks. J. Twardowskiego, br. Tadeusza Rucińskiego  czy znanej poetki Beaty Kołodziej. Najliczniejszą grupę stanowiły dzieci klas czwartych, a wszystkich występujących było 41 dzieci.

Więcej… dodano dn. 06.12.18
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.