Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Konkursy
Konkurs pt. „Najpiękniejszy różaniec”

W miesiącu październiku odbył się w naszej szkole konkurs na wykonanie różańca z dowolnych materiałów. Konkursem objęci byli uczniowie z klas 1 – 6. Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością w doborze materiałów, z których zrobione były różańce. Użyto takich materiałów jak : cukierki, orzechy, pestki owoców, chrupki, styropian , włóczka i wiele innych.

Więcej… dodano dn. 21.10.16
 
Biblijny konkurs tematyczny

Zapraszamy uczniów z klas 4-6 do udziału w Małopolskim Biblijnym Konkursie Tematycznym "Z Dobrą Nowiną przez życie". Tematem konkursu jest Ewangelia św. Marka (Biblia Tysiąclecia - Wyd. V).

Etap szkolny odbędzie się 14 listopada 2016 roku.

Szczegółowe informacje  u katechetów.

 

dodano dn. 19.10.16
 
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski " Książka Najlepszym Przyjacielem"

26 października o godz. 10.00 w naszej szkole odbędzie się IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez bibliotekę szkolną "Książka Najlepszym Przyjacielem".

Więcej… dodano dn. 13.10.16
 
ROK SZKOLNY

2015/2016

dodano dn. 12.10.16
 
„SĄDECKI RAJCUŚ – obserwuje – poszukuje – prezentuje”

16 maja 2016r. w ramach finału akcji „SĄDECKI RAJCUŚ – obserwuje – poszukuje – prezentuje” odbył się międzyszkolny konkurs wiedzy o naszym mieście. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy III c, którzy w konkursie zajęli następujące lokaty:

Więcej… dodano dn. 14.06.16
 
III SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY FINAŁ

Miło nam poinformować, że nagrodę specjalną tegorocznej edycji Konkursu fotograficznego otrzymał Jakub Sarnik uczeń klasy II d. Poniżej przedstawiamy wszystkie prace Jakuba i serdecznie mu gratulujemy. Wszystkich zainteresowanych już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w fantastycznej zabawie, w przyszłym roku szkolnym.

Więcej… dodano dn. 13.06.16
 
Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUS

18 uczniów z klas IV-VI naszej szkoły uczestniczyło w marcu 2016r. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego OLIMPUS. Uczniowie zmagali się z zadaniami sprawdzającymi znajomość słownictwa, gramatyki, oraz czytania ze zrozumieniem. Olimpiada była testem wielokrotnego wyboru składającym się z 30 pytań.

Więcej… dodano dn. 13.06.16
 
Międzyszkolny konkurs matematyczny w Gimnazjum Nr 2

      Dnia 09.06.2016r. uczniowie klasy 6c Jakub Janór, Anna Basta i Dominika Kulpa wzięli udział w konkursie międzyszkolnym organizowanym przez Gimnazjum Nr 2. Osiągnęli bardzo wysoki wynik, choć zabrakło punktów, aby  uzyskać miejsce na podium. Uczestników wspierali kibice Julia Fecko i Karolina Prokop. One również rozwiązywały zadania , a Julka zdobyła nagrodę przewidzianą dla publiczności. Nasi uczniowie godnie zaprezentowali naszą szkołę zarówno poziomem wiedzy jak i zachowaniem.

dodano dn. 10.06.16
 
Konkurs Języka Angielskiego w Gimnazjum Nr 3 w Nowym Sączu odbył się

Dnia 20 maja w Gimnazjum Nr 3 w Nowym Sączu odbył się Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas piątych: Kinga Surma z kl.5c oraz Artur Szymański z kl.5b.

Uczniowie naszej szkoły byli najmłodsi, ale bardzo dobrze sobie poradzili zajmując 4 miejsce. GRATULUJEMY!

dodano dn. 10.06.16
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY "MARTWA NATURA"

Znane sa już wyniki konkursu fotograficznego organizowanego w ramach zajęć plastycznych w klasach szóstych.

Więcej… dodano dn. 10.06.16
 
O PATRONIE STEFANIE KARDYNALE WYSZYŃSKIM

Etap pisemny szkolnego konkursu o PATRONIE STEFANIE KARDYNALE WYSZYŃSKIM rozstrzygnięty.

Do kolejnego etapu- ustnego zakwalifikowali się; Oliwia Życzyńska, Julia Fecko, Julita Buchała, Bartosz Zagajski

Więcej… dodano dn. 09.06.16
 
‘’KOCHAM OJCZYZNĘ WIĘCEJ NIŻ WŁASNE SERCE’’

Mamy laureatów w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ‘’KOCHAM OJCZYZNĘ WIĘCEJ NIŻ WŁASNE SERCE’’

Organizowany przez; SP nr 50 w Lublinie, Katolickie Stowarzyszenie ‘’Civitas Christiana’’ Lubilnie, Stowarzyszenie Szkół Przyjaciół im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

Więcej… dodano dn. 09.06.16
 
Konkurs kwiaty dla mamy – rozstrzygnięcie

26 maja obchodziliśmy Dzień Matki. Z tej okazji świetlica zorganizowała konkurs pt. „Kwiaty dla mamy”. Podopieczni świetlicy wykonali prace plastyczne dla swoich mam.

I miejsce zajęła Małgorzata Gieniec z klasy 1, II miejsce Aleksandra Sztaba z klasy 2 zaś III miejsce Kaja Pasiut z klasy 1.

Więcej… dodano dn. 09.06.16
 
MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA KLAS I

Dnia 15 czerwca w sali nr 16 o godz. 10.40 odbędzie się konkurs "Mistrz pięknego czytania klas I"

dodano dn. 08.06.16
 
Spotkanie z Brzechwą
Uczniowie klasy 4b - Sara Rolka i Mateusz Szymański - reprezentowali szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Utworów Jana Brzechwy, który odbył się 20 maja w Szkole Podstawowej nr 3. Uczestnicy rywalizacji prezentowali zbliżony poziom wykonania utworów. Nasi uczniowie pokusili się o interpretacje głosowe wierszy "Sójka" oraz "Prot i Filip". Do szkoły powrócili z dyplomami oraz pamiątkowymi maskotkami.
Więcej… dodano dn. 30.05.16
 
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

Dnia 19 maja 2016 roku uczennice naszej szkoły – Emma Marciniak, Julia Pyzik i Kinga Surma wzięły udział w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY BIBLIJNEJ organizowanym przez SP17.

Więcej… dodano dn. 24.05.16
 
XIX Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III

18 maja 2016r. w Szkole Podstawowej nr 15 w Nowym Sączu odbył się XIX Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wyłonieni w Szkolnym Konkursie Matematycznym:

 Zuzanna Jaskółka III c

 Damian Wałach III d.

W Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Zuzanna Jaskółka zajęła 3 miejsce.

Więcej… dodano dn. 23.05.16
 
WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNO JĘZYKOWEGO

 Dnia 12.05.2016r. w naszej szkole odbył się konkurs matematyczno językowy. Do konkursu przystąpiło 22 uczniów z klas piątych i szóstych.  Najlepszą okazała się Kinga Surma z klasy 5c, następnie Jakub Janór z klasy 6c oraz Anna Basta z klasy 6c i Emma Marciniak z klasy 5c. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów.

Więcej… dodano dn. 19.05.16
 
SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS III

13.04.2016r. odbył się SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS III. Wzięło w nim udział 12 uczniów. Zróżnicowany stopień trudności zadań umożliwił wszystkim uczestnikom konkursu osiągnięcie sukcesu w zakresie poprawnej pisowni.

Więcej… dodano dn. 16.05.16
 
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego

Uczennica naszej szkoły Aleksandra Guc z klasy I b zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Care for Animals" (w kategorii wiekowej: klasy I-III).

Więcej… dodano dn. 16.05.16
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.