Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Konkursy
Międzyszkolny konkurs fotograficzny dla rodziców „Moje ukochane miasto Nowy Sącz”

               23 października 2018 r. w Sądeckiej Bibliotece Publicznej miało miejsce otwarcie wystawy prac, które wzięły udział w międzyszkolnym konkursie fotograficznym dla rodziców „Moje ukochane miasto Nowy Sącz” organizowanym przez naszą szkołę pod honorowym patronatem Urzędu Miasta Nowego Sącza. Konkurs wpisuje się w obchody jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości i stanowi część Turnieju Szkół 2018. W trakcie wernisażu ogłoszono wyniki rywalizacji i wręczono nagrody.

Więcej… dodano dn. 25.10.18
 
XXII Konkurs Piosenki Patriotycznej

W dniu 10 X 2018 r. w sali sądeckiego ratusza odbył się XXII Konkurs Piosenki Patriotycznej, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki. Honorowy patronat na konkursem sprawował Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak. Wyróżnienie w konkursie zdobyła uczennica klasy 6B Zuzanna Leśniak – gratulujemy.

 

Więcej… dodano dn. 12.10.18
 
Małopolski Konkurs Matematyczny

Wgląd do prac oraz tryb składania i rozpatrywania zastrzeżeń. Harmonogram konkursu.

Więcej… dodano dn. 09.10.18
 
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Wgląd do prac oraz tryb składania i rozpatrywania zastrzeżeń. Harmonogram konkursu.

Więcej… dodano dn. 09.10.18
 
Konkursy przedmiotowe kuratoryjne

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych zdolnych uczniów do udziału w konkursach przedmiotowych oraganizowanych przez nasze Kuratorium Małopolskie. Konkursy odbywać się będą według harmonogramu już od 10 pażdziernika: pobierz harmonogram konkursów  Udział w konkursie należy zgłosić nauczycielowi danego przedmiotu.

Więcej… dodano dn. 27.09.18
 
Rok szkolny

2017/2018

dodano dn. 03.09.18
 
Sukces naszych uczniów w konkursie.

W konkursie plastycznym organizowanym corocznie przez Szkołę Podstawową nr 16 w Nowym Sączu pt. "Literacka hulajnoga" nasi uczniowie zostali dostrzeżeni i wyróżnieni.

Konkurs był pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza.

III nagrodę zdobyła Zuzanna Komperda z kl.1d a wyróżnienie Oliwia Bugajska również z klasy 1d.

Więcej… dodano dn. 12.06.18
 
Wyniki Konkursu Poetyckiego „Strofy dla Niepodległej”
     

8 czerwca odbyło się rozstrzygnięcie IV Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego pn. „Strofy dla Niepodległej” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 18 im. K. Szymanowskiego w Nowym Sączu. Uroczyste podsumowanie, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród miało miejsce w sali ratuszowej Urzędu Miasta. Wyróżnienia otrzymali : Wiktoria Surma z klasy 1c i Oskar Życzyński z klasy 3a. Wiersze wszystkich uczestników zostały zamieszczone w tomiku pt. „Strofy dla Niepodległej” wydanym przez Szkołę Podstawową nr 18    

 

Więcej… dodano dn. 12.06.18
 
Laureatka konkursu '' Jak uchronić się przed smogiem z Fakro''

Laureatką konkursu zorganizowanego przez firmę Fakro '' Jak uchronić się przed smogiem z Fakro '' została Gabriela Plata z grupy OB. Która oprócz cennych nagród rzeczowych wygrała dla szkoły ramkę filtrującą. Gratulujemy

Więcej… dodano dn. 05.06.18
 
Wyniki Powiatowego Konkursu Plastyczno – Fotograficznego „Wiara w moim mieście”

28 maja w Szkole Podstawowej Nr 3 w Nowym Sączu odbyło się uroczyste zakończenie Powiatowego Konkursu Plastyczno – Fotograficznego pt. „Wiara w moim  mieście”. Tematem konkursu były miejsca, ludzie i wydarzenia związane z religijnością naszego regionu.  W kategorii plastycznej  Julia Bydlińska z kl.5 d zajęła III miejsce, a wyróżnienia otrzymały: Wiktoria Dadał z kl. 5 c i Jolanta Szczurek z kl. 5 d. W kategorii fotograficznej II miejsce zajął  Mateusz Jurkowski z kl. 6 c. Prace dzieci można będzie oglądać w Bazylice Św. Małgorzaty podczas odpustu ku czci Przemienienia Pańskiego.

Więcej… dodano dn. 04.06.18
 
Wyniki ogólnopolskiego konkursu literackiego „Odpowiedz na list Jana Pawła II”

Uczeń  z klasy 5c Dawid Sobol zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim  pt. „Odpowiedz na list Jana Pawła II”. Konkurs organizowany był przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie. Zadaniem konkursowym było udzielenie odpowiedzi na słowa Papieża w wybranym liście do młodzieży.  Praca Dawida zostanie opublikowana na stronie organizatora konkursu. Gratulujemy !!!

dodano dn. 27.05.18
 
WYNIKI KONKURSU " MOJA PRZYGODA W MUZEUM"

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w etapie rejonowym MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO: "MOJA PRZYGODA W MUZEUM".

Organizatorem międzynarodowego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży „Moja przygoda w Muzeum” jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Muzeum Okręgowe w Toruniu.

 

Uczniowie naszej szkoły:


Zuzanna Ogórek - kl.7b


Maciej Pięta - kl.5b


zdobyli wyróżnienia.


SERDECZNIE GRATULUJEMY!


Więcej… dodano dn. 25.05.18
 
I miejsce w Konkursie Wiedzy Biblijnej

22 maja w Szkole Podstawowej nr 17 w Nowym Sączu odbył się XXII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej. W tym roku obowiązywała znajomość Ewangelii wg św. Marka. W konkursie uczestniczyli uczniowie z 11 sądeckich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna: Emma Marciniak, Kinga Surma, Anita Zielińska z klasy 7c. Konkurs odbywał się w dwóch etapach: pisemnym i ustnym. Nasze uczennice wykazały się bardzo dużą znajomością wiedzy na temat Ewangelii św. Marka i zajęły 1 miejsce.

 

Więcej… dodano dn. 23.05.18
 
Uroczyste zakończenie Konkursu Biblijnego

21 maja w Kurii Metropolitalnej w Krakowie miało miejsce uroczyste zakończenie Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”. Uczniowie naszej szkoły: Anita Zielińska z kl.7c i Artur Szymański z kl.7b , którzy zostali laureatami tego konkursu otrzymali nagrody i dyplomy.

Więcej… dodano dn. 23.05.18
 
Po nagrody do Warszawy

16 maja w Warszawie w siedzibie Związku  Rzemiosła Polskiego odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie plastycznym  „Na tropie ginących zawodów”. Uczniowie dowolną techniką przedstawiali dawne, mało znane, a często wymierające już zawody.

Konkurs zorganizowany był przez Wydawnictwo „Promyczek” z okazji nadzwyczajnego Roku świętego Józefa Kaliskiego.

Na konkurs wpłynęło 700 prac ze 110 szkół podstawowych z całej Polski.

Z naszej szkoły nagrodzonych było aż 7 uczniów:

Więcej… dodano dn. 22.05.18
 
Sukces naszych uczniów w finale Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Przywróć głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii.”

W dniu 18.05.2018 r. uczniowie naszej szkoły, wzięli udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Przywróć głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii.”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym Sączu.

 W kategorii „modelarstwo” II miejsce zdobył Dawid Sobol z klasy 5c, a Jakub Pajur oraz Szymon Ruchała z klasy 4b zostali wyróżnieni.

 Dawid Sobol wygrał dodatkowo nagrodę specjalną  - bilet na lot widokowy nad Tatrami .

 W kategorii  „multimedia” laureatem został Bartłomiej Bocheński z klasy 5c, a wyróżniony Bartosz Stojda również z klasy 5c.

Więcej… dodano dn. 21.05.18
 
„Wyniki Konkursu Recytatorskiego im. Elżbiety Kosińskiej”

W  wiosennym Konkursie Recytatorskim im. Elżbiety Kosińskiej brało udział ponad dwadzieścioro uczniów z klas IV – VII. Zgodnie z tematem tegorocznego konkursu uczniowie i uczennice wybrali utwory poetyckie, w których „człowiek wzięty jest pod lupę”.  Poznawaliśmy jego słabości, lęki, ale też radości i zadziwienie światem przyrody. Królowała poezja Wisławy Szymborskiej.

Więcej… dodano dn. 15.05.18
 
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny - wyniki

Z przyjemnością informujemy, że pięcioro uczniów z naszej szkoły otrzymało bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie  Matematycznym.

JASKOLKA ZUZANNA

WIELOSIK AMELIA

SZYMANSKI MATEUSZ

SURMA KINGA

BIALKOWSKI NIKODEM

Więcej… dodano dn. 10.05.18
 
SZKOLNY KONKURS WIEDZY O PATRONIE SZKOŁY

25 kwietnia odbył się Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły. W konkursie wzięło udział 30 uczniów z klas 5 – 7. Po etapie pisemnym do finału (etap ustny) przystąpiło 6 uczniów z największą ilością zdobytych punktów. Po dziesięciu kolejkach wybieranych losowo pytaniach ostatecznym zwycięzcą został Kacper Gawlikowski z klasy 7 b.     

Więcej… dodano dn. 28.04.18
 
I Międzyszkolny Drużynowy Turniej Szachowy
W dniu 11.04.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Nowym Sączu odbył się I Międzyszkolny Drużynowy Turniej Szachowy dla uczniów klas III i  IV szkół podstawowych z terenu Nowego Sącza.
Więcej… dodano dn. 27.04.18
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.