Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Konkursy
1 c - Pierwsze miejsce w drużynowym konkursie plastycznym.

W ramach projektu "Koalicja z kulturą" nasza klasa wzięła udział w konkursie plastycznym: "Wspomnienia z wakacji", oraz "Kolory jesieni". Wykonaliśmy bardzo dużo prac, niektórzy nawet po dwie. Zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii drużynowej konkursów plastycznych. Nagrodą był dyplom oraz mnóstwo słodyczy.

Więcej… dodano dn. 12.12.18
 
Sukces Maćka Misiaszka z 2B - 1 miejsce w konkursie plastycznym.

W listopadzie 2018 r. zostały rozdane nagrody w konkursie plastycznym "Wspomnienia z wakacji"

Maciek Misiaszek, uczeń klasy 1B,  zdobył  1 miejsce. Gratulujemy!

Więcej… dodano dn. 10.12.18
 
Gry Matematyczne i Logiczne - Mistrzostwa Polski

Zapraszamy do udziału w XVI Mistrzostwach Polski w Grach Matematycznych i Logicznych oraganizowanych przez Politechnikę Wrocławską. Konkurs jest płatny, dokładne informacje są na stronie:http://gmil.pwr.edu.pl/final-krajowy/etap-iChętni uczniowie samodzielnie rejestrują się w domu i wnoszą opłatę przez internet. Oczekujemy, że pochwalą się swoim sukcesem. Konkurs jest trzy etapowy, drugi etap w dokladnie wyznaczonym czasie odbywa się przez internet. Trzeci, czyli finał  organizowany jest we Wrocławiu.


dodano dn. 10.12.18
 
Konkurs Polskiej Poezji Religijnej

26 listopada odbył się w naszej szkole Konkurs Polskiej Poezji Religijnej. Uczniowie klas I – VIII pięknie recytowali wiersze o tematyce religijnej polskich autorów. Najczęściej były to wiersze ks. J. Twardowskiego, br. Tadeusza Rucińskiego  czy znanej poetki Beaty Kołodziej. Najliczniejszą grupę stanowiły dzieci klas czwartych, a wszystkich występujących było 41 dzieci.

Więcej… dodano dn. 06.12.18
 
WYNIKI DIECEZJALNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni w konkursie, zorganizowanym przez Kurię Diecezjalną w Tarnowie pt."Uczczenie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę". Zdjęcie uczennicy klasy 8c Anity Zielińskiej zajęło pierwsze miejsce, a zdjęcie ucznia klasy 6c Dawida Sobola zostało wyróżnionie. 
 
Więcej… dodano dn. 14.11.18
 
KONKURSY PLASTYCZNE

Zachęcamy do udziału w następujących konkursach plastycznych międzyszkolnych:

 - XXI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "Ilustracje do utworów A.Mickiewicza"

- XXIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH 

- WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD DZIAŁAŃ ARTYSTYCZNYCH "POD SKRZYDŁAMI ANIOŁA"  

Więcej… dodano dn. 07.11.18
 
„Droga Nowego Sącza do niepodległości” – konkurs historyczny

W 2018 roku nasza szkoła zorganizowała konkurs historyczny pt. „Droga Nowego Sącza do niepodległości”. Był on częścią Turnieju Szkół zorganizowanego przez Urząd Miasta z okazji jubileuszu 100 – lecia odzyskania niepodległości Polski.

Więcej… dodano dn. 03.11.18
 
„Droga Nowego Sącza do niepodległości” – konkurs historyczny

W 2018 roku nasza szkoła zorganizowała konkurs historyczny pt. „Droga Nowego Sącza do niepodległości”. Był on częścią Turnieju Szkół zorganizowanego przez Urząd Miasta z okazji jubileuszu 100 – lecia odzyskania niepodległości Polski.

Więcej… dodano dn. 03.11.18
 
Konkurs różańcowy.

W październiku, miesiącu modlitwy różańcowej uczniowie naszej szkoły brali  udział w konkursie pt.: ”Najpiękniejszy różaniec”. Konkurs stał się świetną okazją do włączenia dzieci w przeżywanie październikowych nabożeństw różańcowych w kościele, motywacją do odmawiania różańca w domach jak i okazją do rozwijania talentów twórczych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem  wśród uczniów.

Więcej… dodano dn. 29.10.18
 
Międzyszkolny konkurs fotograficzny dla rodziców „Moje ukochane miasto Nowy Sącz”

               23 października 2018 r. w Sądeckiej Bibliotece Publicznej miało miejsce otwarcie wystawy prac, które wzięły udział w międzyszkolnym konkursie fotograficznym dla rodziców „Moje ukochane miasto Nowy Sącz” organizowanym przez naszą szkołę pod honorowym patronatem Urzędu Miasta Nowego Sącza. Konkurs wpisuje się w obchody jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości i stanowi część Turnieju Szkół 2018. W trakcie wernisażu ogłoszono wyniki rywalizacji i wręczono nagrody.

Więcej… dodano dn. 25.10.18
 
XXII Konkurs Piosenki Patriotycznej

W dniu 10 X 2018 r. w sali sądeckiego ratusza odbył się XXII Konkurs Piosenki Patriotycznej, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki. Honorowy patronat na konkursem sprawował Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak. Wyróżnienie w konkursie zdobyła uczennica klasy 6B Zuzanna Leśniak – gratulujemy.

 

Więcej… dodano dn. 12.10.18
 
Małopolski Konkurs Matematyczny

Wgląd do prac oraz tryb składania i rozpatrywania zastrzeżeń. Harmonogram konkursu.

Więcej… dodano dn. 09.10.18
 
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Wgląd do prac oraz tryb składania i rozpatrywania zastrzeżeń. Harmonogram konkursu.

Więcej… dodano dn. 09.10.18
 
Konkursy przedmiotowe kuratoryjne

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych zdolnych uczniów do udziału w konkursach przedmiotowych oraganizowanych przez nasze Kuratorium Małopolskie. Konkursy odbywać się będą według harmonogramu już od 10 pażdziernika: pobierz harmonogram konkursów  Udział w konkursie należy zgłosić nauczycielowi danego przedmiotu.

Więcej… dodano dn. 27.09.18
 
Rok szkolny

2017/2018

dodano dn. 03.09.18
 
Sukces naszych uczniów w konkursie.

W konkursie plastycznym organizowanym corocznie przez Szkołę Podstawową nr 16 w Nowym Sączu pt. "Literacka hulajnoga" nasi uczniowie zostali dostrzeżeni i wyróżnieni.

Konkurs był pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza.

III nagrodę zdobyła Zuzanna Komperda z kl.1d a wyróżnienie Oliwia Bugajska również z klasy 1d.

Więcej… dodano dn. 12.06.18
 
Wyniki Konkursu Poetyckiego „Strofy dla Niepodległej”
     

8 czerwca odbyło się rozstrzygnięcie IV Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego pn. „Strofy dla Niepodległej” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 18 im. K. Szymanowskiego w Nowym Sączu. Uroczyste podsumowanie, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród miało miejsce w sali ratuszowej Urzędu Miasta. Wyróżnienia otrzymali : Wiktoria Surma z klasy 1c i Oskar Życzyński z klasy 3a. Wiersze wszystkich uczestników zostały zamieszczone w tomiku pt. „Strofy dla Niepodległej” wydanym przez Szkołę Podstawową nr 18    

 

Więcej… dodano dn. 12.06.18
 
Laureatka konkursu '' Jak uchronić się przed smogiem z Fakro''

Laureatką konkursu zorganizowanego przez firmę Fakro '' Jak uchronić się przed smogiem z Fakro '' została Gabriela Plata z grupy OB. Która oprócz cennych nagród rzeczowych wygrała dla szkoły ramkę filtrującą. Gratulujemy

Więcej… dodano dn. 05.06.18
 
Wyniki Powiatowego Konkursu Plastyczno – Fotograficznego „Wiara w moim mieście”

28 maja w Szkole Podstawowej Nr 3 w Nowym Sączu odbyło się uroczyste zakończenie Powiatowego Konkursu Plastyczno – Fotograficznego pt. „Wiara w moim  mieście”. Tematem konkursu były miejsca, ludzie i wydarzenia związane z religijnością naszego regionu.  W kategorii plastycznej  Julia Bydlińska z kl.5 d zajęła III miejsce, a wyróżnienia otrzymały: Wiktoria Dadał z kl. 5 c i Jolanta Szczurek z kl. 5 d. W kategorii fotograficznej II miejsce zajął  Mateusz Jurkowski z kl. 6 c. Prace dzieci można będzie oglądać w Bazylice Św. Małgorzaty podczas odpustu ku czci Przemienienia Pańskiego.

Więcej… dodano dn. 04.06.18
 
Wyniki ogólnopolskiego konkursu literackiego „Odpowiedz na list Jana Pawła II”

Uczeń  z klasy 5c Dawid Sobol zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim  pt. „Odpowiedz na list Jana Pawła II”. Konkurs organizowany był przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie. Zadaniem konkursowym było udzielenie odpowiedzi na słowa Papieża w wybranym liście do młodzieży.  Praca Dawida zostanie opublikowana na stronie organizatora konkursu. Gratulujemy !!!

dodano dn. 27.05.18
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.