Z życia szkoły - Integracja

VII Igrzyska pływackie 11 czerwca 2019 r.

Uczniowie naszej szkoły Asia Kubisz z klasy 8a, Agnieszka Gągor z klasy 4f , Tomasz Majoch z klasy 7a oraz Rafał Cięciwa z klasy 6a ,w pięknym stylu zdobywali puchary w zawodach pływackich dla naszej szkoły. Drużynowo zajęli I msc. Asia Kubisz II msc indywidualnie Agnieszka Gągor III msc indywidualnie, Rafał Cięciwa II msc indywidualnie oraz Tomasz Majoch III msc indywidualnie. Serdecznie wszystkim gratulujemy!

XV Festiwal Piosenki Integracyjnej.

24 maja dzieci z klas integracyjnych  1a i 2a wzięły udział w XV Festiwalu Piosenki Integracyjnej„ Jak josezaśpiwom w sądeckiej dolinie…”- raz na ludowo. Występy odbyły się w MOK w Nowym Sączu, a nasi uczniowie zdobyli specjalną nagrodę. Zapraszamy do galerii zdjęć.

„Między ziemią a niebem kwitną Pola Nadziei”

Uczniowie klas młodszych z naszej szkoły wykonali prace plastyczne na konkurs „Żonkilowa kartka”. Konkurs organizowany corocznie przez Sądeckie Hospicjum ma na celu rozpropagowanie idei hospicyjnej, uwrażliwienie dzieci na cierpienie i rozbudzenie chęci niesienia pomocy. Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei, przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy w trudnym okresie odchodzenia z tego świata.

Świąteczne kolędowanie klas integracyjnych z zespołem Mazowicy
      7 grudnia 2018 r. klasa 4f wraz z innymi klasami integracyjnymi z naszej szkoły wzięła udział w koncercie zespołu Mazowiacy. Podczas spektaklu muzycznego pt. "List do św. Mikołaja" wspólnie śpiewaliśmy kolędy wprowadzając się w cudowny, niepowtarzalny nastrój.

Konkurs plastyczny z okazji 100 lecia Niepodległości.
      Dzieci z klas integracyjnych wzięły udział w konkursie plastycznym pt. ,, W rytmie pór roku- jesienna paleta barw na 1OO- lecie Niepodległej Polski"organizowanym przez Pałac Młodzieży z Nowego Sącza. Uczniowie z naszej szkoły zdobyłi wyróżnienia: Marysia Twardowska z kl.1a, Patryk Sroka z 1a, Natalia Pogwizd z kl.3a oraz Gabrysia Lacchor z kl.4a. Gratulujemy.

Pieczemy świąteczne pierniki.

Dnia 23.11.2018 uczniowie z  klas integracyjnych 1 A , 2 A i 3A piekli świąteczne pierniczki, wycinali z foremek różne kształty, a także wałkowali piernikowe ciasto. Dzieci mogły zaprezentować swoje kulinarne umiejętności. Upieczonymi pierniczkami podzieliły się ze swoimi kolegami, koleżankami z klasy.

NASZE ORŁY

W roku 2018 przypada szczególna 100  rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji uczniowie klasy integracyjnej 7a uczestniczyli  w  MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu, w  warsztatach, których motywem przewodnim były  godło oraz flaga – nasze symbole narodowe. Na zajęciach dowiedzieli  się jak Polska odzyskała niepodległość, dlaczego polskie barwy narodowe to biel i czerwień oraz z jakiego powodu na godle widnieje orzeł.

Klasa 1a- 100. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEODLEGŁOŚCI

Tak oto klasa 1a przygotowywała się do Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Pracowaliśmy w dwóch grupach. Nasze godło składa się z 12 części, każdy z nas miał mnóstwo pracy przy malowaniu tła. Największą frajdą było wylepianie skrzydeł piórami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Jesienny klimat w klasie 1 a

Jesień, jesień ach ta jesień. W piękny jesienny poranek postanowiliśmy zrobić jesienne grzybki muchomory, prawdziwki… każdy z nas według własnego pomysłu wykonywał jesienne grzyby. Wykorzystaliśmy do tego pietruszkę, połówkę ziemniaka i… reszty nie zdradzimy zapraszamy do podziwiania naszych pięknych jesiennych grzybków.

poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna