Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Wydarzenia szkolne
Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Wydarzenia szkolne
Wiosna, wiosna …
     

Dziewczynki i chłopcy z klasy I a wybrali się w ciepły, słoneczny dzień na spacer, w celu poszukiwania śladów wiosny. Czy ją znaleźli? Zapraszamy do galerii! 

Więcej… dodano dn. 03.04.17
 
Wiosennie
     

We wtorek przywitaliśmy wiosnę. Wielką niespodziankę zrobiła nam nasza koleżanka Dominika, która pięknie przebrana rozdawała wszystkim wiosenne kwiaty. 

Więcej… dodano dn. 22.03.17
 
„Po nitce do kłębka”
     

W piątek 10 marca uczniowie klasy integracyjnej 5a uczestniczyli w terapeutycznych zajęciach warsztatowych z zakresu arteterapii, usprawniających motorykę małą oraz percepcje wzrokową i wzrokowo – ruchową.

Więcej… dodano dn. 13.03.17
 
Zabawa Karnawałowa w klasie 2a
     

W tym dniu przygotowaliśmy piękne stroje. Każdy z nas wcielił się w postać bajkową, ale byli także: żołnierz i biedronka. Zabawa była udana. Ale jeszcze lepszy był poczęstunek – wspaniała pizza. Niektórzy zjedli nawet po trzy lub cztery kawałki. Nawet te niejadki dzisiaj chętnie się częstowały. Czekamy na kolejną wspaniałą imprezę.

Więcej… dodano dn. 27.01.17
 
2a Dzień Babci i Dziadka – Jasełka
     

24 stycznia zaprosiliśmy do naszej klasy babcie, dziadków, naszych rodziców oraz rodzeństwo. Wszyscy w pięknych strojach wystąpiliśmy w Jasełkach. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy, były też piosenki dla babci i dziadka. Po występie złożyliśmy życzenia i wręczyliśmy prezenty przygotowane przez nas.

Więcej… dodano dn. 27.01.17
 
KULIG W REGIETOWIE- kl 4a

Regietów to wieś  położona w Beskidzie Niskim, w powiecie gorlickim, w gminie Uście Gorlickie, nad potokiem Regetówka.

Ta baśniowa kraina związana jest ze Stadniną Koni Huculskich.

Tutaj właśnie od wielu już lat organizowane są kuligi.

Więcej… dodano dn. 27.01.17
 
Święto Babci i Dziadka w klasie 1a
      

Z okazji Dnia Babci i Dziadka zaprosiliśmy do naszej klasy nasze ukochane babcie i dziadków. Przygotowaliśmy dla nich występ złożony z wierszy i piosenek oraz własnoręcznie wykonane laurki.

Więcej… dodano dn. 26.01.17
 
Karnawał w klasie I a
     

Tańce, tańce, przebierańce - czyli czas karnawału. Bal karnawałowy odbył się również w naszej  szkole. W tym dniu dziewczynki z klasy I a zamieniły się w księżniczki, wróżki, czarownice, króliczki, piratki a chłopcy w policjantów, piłkarzy, piratów, muszkieterów, wojowników. To był bardzo wesoły dzień i udana zabawa. 

Więcej… dodano dn. 11.01.17
 
Grudniowe Spotkanie z Tradycją
     

„Grudniowe Spotkanie z Tradycją” to szczególny dzień, kiedy możemy przenieść się do dawnych czasów. Dziewczynki i chłopcy z klasy I a z dużym zaangażowaniem włączyli się w obchody tego święta. Wszyscy przyszli do szkoły ubrani „na ludowo”. Samodzielnie wykonaliśmy ozdoby choinkowe.

Więcej… dodano dn. 03.01.17
 
Przygotowania do Świąt w klasie I a
     

Święta tuż, tuż, więc nasza klasa od jakiegoś czasu przygotowuje piękne ozdoby świąteczne. Mamy już aniołki, kolorowe choinki i stroiki. Mieliśmy także naszą klasową wigilię. Złożyliśmy sobie życzenia świąteczne dzieląc się opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy. Mamusie przygotowały pyszny poczęstunek – był barszczyk z uszkami i słodkości. Dziękujemy!!!

Więcej… dodano dn. 03.01.17
 
Dzień Tradycji w 2e
       
Uczniowie klasy 2f integracyjnej napisali:
Dzisiaj w szkole bardzo dużo się działo. DZIEN TRADYCJII - to dzień, w którym wspólnie wykonujemy ozdoby na choinkę, pieczemy i dekorujemy pierniczki i uczymy się kolędować. Wszystko tak jak, robili to nasi dziadkowie.
Więcej… dodano dn. 16.12.16
 
PIERNICZKOWY RAJ
       

 Środowe popołudnie obfitowało w grupie 0 A w świąteczne przeżycia. Mamusia naszej uczennicy z wielkim poświęceniem upiekła dla całej klasy różnorodne pierniczki. W przemiłej atmosferze wspólnie dekorowaliśmy nasze słodkości. Zapach, który unosił się z klasy przeniósł nas w magiczny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Więcej… dodano dn. 15.12.16
 
WYCIECZKA DO BOCHNI – GRUPA 0A
       

5 grudnia mali turyści wyruszyli do KOPALNI SOLI w Bochni na spotkanie z Mikołajem. Uczestnictwo w teatrzyku oraz warsztatach było dla dzieci niezapomnianym przeżyciem. W rytmach dyskotekowej muzyki witaliśmy się z Mikołajem. Jak na wspaniałych uczniów przystało, każde dziecko otrzymało prezent.

Więcej… dodano dn. 15.12.16
 
Mikołaj w klasie Ia
     

6 grudnia klasę I a odwiedził niezwykły gość - Mikołaj. Wszystkim przyniósł prezenty, za które bardzo dziękujemy. Do zobaczenia Mikołaju za rok!!! J

Więcej… dodano dn. 13.12.16
 
Klasa 1a w Państwowej Straży Pożarnej
     

5 grudnia klasa I a wybrała się na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. W sali edukacyjnej „Ognik” dzieci dowiedziały się jak w przypadku zagrożenia zaalarmować służby. Zapoznały się ze sposobem posługiwania się informacjami zawartymi w znakach ewakuacyjnych.

Więcej… dodano dn. 08.12.16
 
IV MIEJSKI DZIEŃ INTEGRACJI

     

W piątek uczniowie klas integracyjnych czwartej, piątej i szóstej, pod opieką nauczycieli współorganizujących proces nauczania, wzięli udział w Miejskim Dniu Integracji. Na dzieci czekało wiele atrakcji. 

Więcej… dodano dn. 07.12.16
 
Piernikowe szaleństwo
     

Magiczny zapach świąt przyciągnął w czwartek do gabinetu rewalidacji wielu uczniów i nauczycieli z naszej szkoły. A wszystko za sprawą korzennych ciasteczek i pierników, które piekły dzieci pod czujnym okiem p. mgr Anny Kowacz i p. mgr Wioletty Brdej. Te piernikowe cudeńka będzie można kupić 15 grudnia, na kiermaszu w trakcie Spotkania z Tradycją, na który już dziś serdecznie zapraszamy.

Więcej… dodano dn. 05.12.16
 
2a - Święto Niepodległości
      

Z okazji Narodowego Święta  Niepodległości przypomnieliśmy sobie nasze symbole narodowe: hymn, flaga, godło.  Rozmawialiśmy o tym, że tego dnia na budynkach w całej Polsce wywieszamy flagi biało-czerwone. Wzięliśmy też udział w akademii.

Więcej… dodano dn. 22.11.16
 
Dzień Postaci z Bajek w klasie 2a
     

To był dzień, na który czekały wszystkie dzieci.  Było kolorowo, wesoło i bajkowo. Zapraszamy do galerii.

Więcej… dodano dn. 22.11.16
 
Dzień Postaci z Bajek w I a
     

16 listopada do naszej klasy zawitały postaci z naszych ulubionych bajek. To był bardzo wesoły dzień! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Więcej… dodano dn. 17.11.16
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.