Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Wydarzenia szkolne
Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Wydarzenia szkolne
Dzień Babci i Dziadka w klasie 1a
      W dniu 29 stycznia klasa 1a przygotowała przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka.Dziadkowie gromkimi brawami nagrodzili swoje wnuki za piekny występ oraz upominki, które dzieci wykonały dla nich.
Więcej… dodano dn. 01.02.18
 
NA LUDOWO… KOLOROWO!
     

We wtorek 30 stycznia 2018 r. uczniowie z klasy integracyjnej 6a uczestniczyli w kolejnej części warsztatów organizowanych przez MCK „Sokół”, w Nowym Sączu. Zajęcia miały na celu ukazanie bogatego dziedzictwa kulturowego regionu i przybliżenie zagadnień związanych ze sztuką ludową. 

 

Więcej… dodano dn. 31.01.18
 
Klasa 7a uczestniczyla w spotkaniu z bractwem rycerskim.
       Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajeciach. Prowadzacy opowiadali jak dawniej ubierali się szlachcice i rycerze. Uczniowie prezentowali stroje na sobie. Samuel z naszej klasy na chwile mógl poczuc się jak prawdziwy rycerz.
Więcej… dodano dn. 30.01.18
 
Dzień Babci i Dziadka w klasie 0 A
     

22 stycznia uczniowie świętowali Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji zaprosili do szkoły swoje kochane babcie i wspaniałych dziadków. Na początku dzieci zaprezentowały wierszyk w języku angielskim, który przygotowały z panią Karoliną. Następnie odbyło się przedstawienie - Jasełka. Uczniowie mówili wierszyki, śpiewali kolędy i pastorałki, a także tańczyli.

Więcej… dodano dn. 24.01.18
 
Zabawa karnawałowa w klasie 0 A
     

17 stycznia uczniowie bawili się na zabawie karnawałowej. Dzieci były przebrane w różne stroje. Udekorowały salę balonami i serpentynami. Uczniowie przygotowali wcześniej karton, malując go farbami. Posłużył on jako fotobudka. Była to wielka atrakcja dla dzieci, które chętnie pozowały do zdjęć z przyniesionymi rekwizytami.

Więcej… dodano dn. 24.01.18
 
Uczestnictwo w warsztatach florystycznych klasy 0 A
     

Uczniowie wzięli udział w warsztatach, na których przygotowywali prezenty dla swoich babć i dziadków. Dzieci z pomocą pani florystki i nauczycielek wykonywały upominki z gliny: łabędzie i serduszka, które ozdabiały kolorowymi perełkami i brokatem. Zapakowane prezenty uczniowie wręczyli babciom i dziadkom podczas uroczystości klasowej z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Więcej… dodano dn. 24.01.18
 
Udział w zawodach sportowych klasy 0 A
     

Klasa 0 A uczestniczyła w szkolnych zawodach sportowych. Uczniowie rywalizowali ze sobą, grając w dwa ognie i przeciągając linę. Na końcu klasa otrzymała upominek oraz dyplom, a także zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.

Więcej… dodano dn. 24.01.18
 
W szkole jest ciekawie.
     

Na zajęciach rewalidacji indywidualnej z p. Anną Kowacz i p. Joanną Treit uczniowie nigdy się nie nudzą. Ostatnio Tomek ćwiczył sprawność manualną i umiejętności praktyczne szyjąc i wyszywając. Efektem jego pracy jest śliczny bałwanek. Mateusz rozpoznawał i nazywał zapachy i smaki  w trakcie wykonywania swojego ulubionego ciasta czekoladowego. 

Więcej… dodano dn. 24.01.18
 
Bal Karnawałowy.
     
Zabawa karnawałowa odbyła się 17 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 20 w Nowym Sączu.
Uczniowie klasy 3f spotkali się w sali nr 18. Dzieci przebrały się w : czarownice, kościotrupy, księżniczki, koty, diabły, Elzy i piłkarzy.
Zabawa - tańce rozpoczęły się ,,Polonezem".
 
Więcej… dodano dn. 22.01.18
 
Zabawa w klasie 1a
      W karnawale odbyła się zabawa klasy 1a na której dzieci poprzebierały się w przepiękne stroje i wspaniale bawiły się wraz z innymi klasami na sali gimnastycznej.W przerwie zabawy, żeby zregenerować siły rodzice przygotowali dla uczestników balu poczęstunek. 
Więcej… dodano dn. 22.01.18
 
Tańce, tańce, przebierańce w II a
     

Jak co roku w karnawale w naszej szkole zorganizowano bal. I my wzięliśmy w nim udział z ogromną przyjemnością. Zapraszamy do galerii!

Więcej… dodano dn. 18.01.18
 
Wyjątkowi goście w 3f
     

 Spotkanie odbyło się w poniedziałek 15 stycznia 2018 roku w Sali numer 18 naszej szkoły. Do uczniów klasy 3f przyjechali : naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Korzennej Stanisław Wojtarowicz oraz strażacy Jakub Kapała i Kinga Nikiel Bielak. Pan Stanisław przyszedł w mundurze galowym ale przyniósł nam strój do akcji.

 

Więcej… dodano dn. 18.01.18
 
3f – Brała udział w kolejnym spotkaniu z cyklu: KINO SZKOŁA.

     

 Tematem tego spotkania było: JA I MOJA RODZINA. JAK PIELĘGNOWAĆ WIĘZI MIĘDZYPOKOLENIOWE?

Więcej… dodano dn. 17.01.18
 
Kolęda klasy 3fi.
      Klasa 3fi wyruszyła z kolędą odwiedzając w naszej szkole Panią Dyrektor Hannę Śpiewak, Panią Dyrektor Marię Tokarczyk oraz pracowników i uczniów.
Więcej… dodano dn. 11.01.18
 
SPOTKANIE WIGILIJNE W KLASIE 5a

W chłodny, grudniowy dzień,  w gorącej atmosferze zbliżających się ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, uczniowie klasy piątej - integracyjnej wraz z wychowawcami, uczestniczyli w spotkaniu wigilijnym przygotowanym przez rodziców. Zgodnie z tradycją jeden z uczniów odczytał fragment Pisma Świątego, uczniowie skupili się na wspólnej modlitwie oraz złożyli sobie życzenia dzieląc się opłatkiem. Po wspólnym śpiewaniu kolęd obejrzeli występ wokalny w wykonaniu swojej koleżanki Mai Woźniak oraz pani katechetki - Ewy Janus.

dodano dn. 08.01.18
 
Świątecznie w klasie II a
     

W II a zapanował już świąteczny nastrój a to za sprawą klasowego spotkania wigilijnego. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie tego spotkania, wszystkim ślemy serdeczne życzenia Wesołych Świąt!!

 

Więcej… dodano dn. 05.01.18
 
Wigilia w klasie 1a
      24 grudnia w klasie 1a odbyła się uroczysta wigilia. Dzieci wraz z wychowawczyniami dzieliły się opłatkiem, śpiewały kolędy i degustowały potrawy wigilijne przygotowane przez rodziców.
Więcej… dodano dn. 03.01.18
 
Wigilia w klasie 0 A
     

20 grudnia uczniowie wzięli udział w Wigilii klasowej. Był to dla wszystkich wyjątkowy dzień, pełen radości i wzruszeń. Dzieci z pomocą nauczycieli i rodziców nakryły do stołu. Zapalono świece, a następnie uczniowie wysłuchali opowiadania o narodzinach Pana Jezusa. Później połamaliśmy się opłatkiem, składając sobie życzenia, po czym zasiedliśmy do stołu, aby spożyć wieczerzę. Spotkanie to zakończyło się wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek. 

Więcej… dodano dn. 02.01.18
 
Przygotowania świąteczne w klasie 0 A
 Już na początku grudnia uczniowie rozpoczęli przygotowania do Świąt, wykonując przeróżne ozdoby, wykorzystując różnorodne materiały i techniki. Dzieci zrobiły bałwanka z pudeł kartonowych, białych kartek i bibuły. Uczniowie wykonali ozdoby choinkowe – aniołki i bombki, którymi udekorowali choinkę w klasie. Kolejną dekorację stanowiły choinki, które wykonane zostały z ziarenek kawy. Dzieci podarowały tę ozdobę rodzicom, jako prezent świąteczny. Uczniowie wzięli także udział w przygotowaniu szopki oraz dekoracji pierników.  
Więcej… dodano dn. 02.01.18
 
Wizyta Św. Mikołaja w klasie 0 A
     

Uczniowie klasy 0 A chyba byli bardzo grzeczni, ponieważ 6 grudnia odwiedził ich ŚMikołajwięty , przynosząc worek pełen prezentów. Dzieci niecierpliwie czekały na jego wizytę. Przygotowały dla Mikołaja prezent – Mikołajka z papieru i bibuły. Poza tym dzieci zaśpiewały piosenkę dla niego. Każdy uczeń otrzymał wspaniały prezent.

Więcej… dodano dn. 02.01.18
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.