Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Wydarzenia szkolne
Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Wydarzenia szkolne
Dzień Tradycji w klasie 0 A
     

5 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Tradycji. Klasa 0 A także wzięła udział w owym wydarzeniu. Uczniowie przebrali się w stroje regionalne. Rodzice przygotowali naleśniki, które stanowiły część degustacji potraw. Dzieci chętnie próbowały regionalnych smakołyków.

Więcej… dodano dn. 02.01.18
 
Klasowy konkurs czytelniczy w II a
     

W październiku i listopadzie dzieci z klasy II a wzięły udział w konkursie „Wieża czytelnicza”. Wszystkie przeczytane przez siebie książki wpisywały na wieży.

 

Więcej… dodano dn. 21.12.17
 
Mikołajki w klasie 7a
      8 grudnia cała nasza klasa została zaproszona przez Mikołaja do kina. Oglądaliśmy film pt."Mikołaj jest w każdym z nas". Po filmie  wstąpiliśmy jeszcze na małą ucztę. Było bardzo miło. Dziękujemy MIKOŁAJU!
dodano dn. 19.12.17
 
7a - Dzzień Integracji
      1 grudnia z okazji Dnia Integracji w naszej szkole zawitali Motomikołaje. Radość dzieci była ogromna, wszyscy zostali obdarowani prezentami.
Więcej… dodano dn. 19.12.17
 
Wigilia w 7a
      W piątek 15 grudnia odbyła się  nasza Wigilia klasowa. Był barszczyk z krokietem, opłatek i mnóstwo miłych życzeń.Wszystkim życzymy Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
Więcej… dodano dn. 19.12.17
 
Pierniczki wykonane przez klasy integracyjne.
      Dzieci z klas integracyjnych wykonały pierniczki na kiermasz świąteczny w naszej szkoły.
Więcej… dodano dn. 15.12.17
 
3a Święto Tradycji
     

Święto Tradycji stało się okazją do przypomnienia zwyczajów i tradycji ludowych. W tym dniu przygotowaliśmy tradycyjne ozdoby choinkowe ubrani w tradycyjne stroje ludowe. Obejrzeliśmy teatrzyk „Dziewczynka z zapałkami” gdzie występowali uczniowie z naszej klasy: Julka, która grała główną rolę, Kacper – narrator oraz Dawid i Dominika.

Więcej… dodano dn. 14.12.17
 
Mikołaj w klasie 3a
     

Również do klasy 3a przyszedł św. Mikołaj, który przyniósł mam mnóstwo prezentów. 

Więcej… dodano dn. 14.12.17
 
Kolorowy Tydzień w klasie 3a
     

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Kolorowego Tygodnia.

Więcej… dodano dn. 14.12.17
 
Andrzejki w 3a

             

 


    

My również w klasie 3a mieliśmy wróżby i zabawy andrzejkowe. Zapoznaliśmy się z tradycjami i zwyczajami: były wróżby z wosku, serca z imionami dziewcząt i chłopców, szukaliśmy w przedmiotów ukrytych w kubeczkach, sprawdziliśmy kto z kim będzie przyjaźnił się w przyszłym roku i czyje życzenie się spełni. Na koniec imprezy była pyszna pizza, zamówiona przez nasze kochane mamy. Dziękujemy!

Więcej… dodano dn. 14.12.17
 
Spotkanie z Mikołajem.
    

W dniu 1 grudnia 2017r. dzieci z klasy 1a miały spotkanie z Mikołajami, którzy podarowali im   paczki. W tym dniu obchodziliśmy również ,,Dzień Integracji". Cała klasa wykonała wspólny plakat - ,,Choinkę"ozdobioną z odbitych dłoni dzieci.

Więcej… dodano dn. 07.12.17
 
Podarki, upominki, niespodzianki czyli Mikołaj w 6a.
     

 Na 6 grudnia czekają mali i duzi. Wiadomo dlaczego – prezenty! Uczniowie klasy integracyjnej 6a, aby tradycji stało się zadość, również wręczyli sobie nawzajem skromne upominki. Radość była ogromna, co widać na zdjęciach.

Więcej… dodano dn. 07.12.17
 
Miejski Dzień Integracji
      4 grudnia, na hali sportowej przy ul. Nadbrzeznej. Odbyl sie juz jak co roku, Miejski Dzień Integracji. W zabawach i warsztach pladtycznych organizowanych przez Pałac Kultury w Nowym Sączu, uczestniczyli uczniowie z naszej szkoly oraz z wielu sądeckich podstawówek i przedszkoli.Niespodzianką okazali się Motomikolaje. Każdy otrzymal prezent i słodkości.
Więcej… dodano dn. 07.12.17
 
Motomikołaje.
      W piątek, 1grudnia, z okazji szkolnego dnia integracji, do naszej szkoły zawitali Motomikołaje. Szczęściu i radościom nie bylo końca. Na Mikołaja czekaliśmy CAŁY ROK!!!
Więcej… dodano dn. 07.12.17
 
Mikołaj w klasie II a
     

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć  z wizyty Mikołaja w naszej klasie! Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Więcej… dodano dn. 06.12.17
 
„Spotkanie z Tradycją” – II a
     

Kolejny bardzo ciekawy dzień w naszej szkole – „Spotkanie z Tradycją”. Dzieci ubrane w stroje ludowe dekorowały świąteczne pierniczki. Na holu mnóstwo atrakcji – ciekawe stanowiska m.in. dekoracje z piernika, malowanie ikon, szydełkowanie, robótki ręczne. I najsmaczniejsze – degustacje – pyszne naleśniki, pieczone jabłka, pierniki, herbata pachnąca świętami.

Więcej… dodano dn. 06.12.17
 
Święto Tradycji
     

Dzisiaj w naszej szkole był magiczny dzień, pachnący piernikami i jabłkami pieczonymi z cynamonem i goździkami. Jak każdego roku chętnie  włączyliśmy się do zabaw i warsztatów, które przybliżają nam dawne zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Jedna z naszych koleżanek – Kalina odkryła w sobie prawdziwą pasję cukierniczą.

Więcej… dodano dn. 06.12.17
 
KONKURS BOŻONARODZENIOWE SMAKI

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas integracyjnych (0-7) do udziału w konkursie na najlepsze ciasto świąteczne. Prosimy aby każdy uczestnik przyniósł do szkoły, na 20 grudnia godz. 8:00 sala nr 1, upieczony w domu, wspólnie z rodzicami lub opiekunami, placek. 

Więcej… dodano dn. 06.12.17
 
V Miejski Dzień Integracji
     

W poniedziałek 4 grudnia uczniowie klasy 6a brali udział w V Miejskim Dniu Integracji. Najpierw podziwiali taneczne i wokalne występy rówieśników, a później brali udział w ciekawych warsztatach plastycznych. Cudowna zabawa zakończyła się przybyciem św. Mikołajów, którzy rozdali dzieciom prezenty.   

Więcej… dodano dn. 05.12.17
 
Dzień Brązowy w klasie 3fi
      Klasa 3f integracyjna świetnie się bawi w trakcie ,,dnia brązowego". Poznaliśmy legendy o piernika toruńskich i zdobyliśmy pierniki z kartonu. 
Więcej… dodano dn. 05.12.17
 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.